CORSAIRS

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-05-23 09:04:16

Lavitz

Member

6471424
Skąd: Dundee
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 61
Punktów :   

Oszuści

Mam małe ostrzeżenie. Uważajcie na osoby które podszywają się pod graczy z naszego klanu.
Dziś w godzinach rannych odezwał się do mnie koleś (noob w no grade'ach) podszywając się pod Adelara. Twierdził iż jest to jego nowa postać i chcę ją ubrać i żeby wyciągnąć coś dla niego z cwh. Potem zaczęła się miła rozmowa na temat jak idzie gra i jaki mam lvl. Jednak coś było nie tak i parę prostych pytań upewniło mnie że rozmawiam z oszustem. Zapytałem lolka kiedy dostanę tą Arcane o której mi pisał na forum . Okazało się że dostanę ją później jak się zaloguje na Adelara Po tym zdaniu uświadomiłem kolesia że wpadł, on jednak zapierał się że jest CLem , więc go zapytałem jaki był jego ostatni post na forum i co myśli o moich pomysłach po czym dał mi blocka Jego nick to DieOrTryRun. Najlepiej odrazu dać mu blocka albo jak ktoś chce to się z nim pobawić tak jak próbowała tego Razzly .
Następny kretyn który myśli że sie łatwo wzbogaci. Myśle nawet o tym czy by nie napisać na niego maila do Karda. No ale to sie jeszcze zobaczy.
Podsumowując: uważajcie na takie osoby.

Offline

 

#2 2007-05-23 09:56:23

Teenia

Korsarz

5937004
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 517
Punktów :   

Re: Oszuści

Oooo  to było dobre pytanie Lav... BRAVO ;]


Umiesz liczyć ? LICZ NA SIEBIE ... Twoje szczęście innych JEBIE ...

Offline

 

#3 2007-05-23 10:08:35

Lavitz

Member

6471424
Skąd: Dundee
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 61
Punktów :   

Re: Oszuści

O nie wiem czemu dwa razy post mi wszedl. Jakbyś mogł Adelar usuń jeden i ten.

Offline

 

#4 2007-05-23 10:23:48

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: Oszuści

Huehue, a mnie jeden oszust naciagnal na 8a.
Chcial mi sellnac recke na sov za 8kk, ale 'nie mogl' dac jej na trade ani wystawic w sklepie. Zaproponowal wiec rozwiazanie zastepcze - na 3 rzucamy na ziemie, on recke ja kase. Gdy odliczyl rzucilem 8a. Zlapal i sie wylogowal

Offline

 

#5 2007-05-23 10:31:16

Harer

Member

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 136
Punktów :   

Re: Oszuści

To samo mialem lav jak bylem ostatnio w grze. Nie sprawdzalem czy to Adelar, ale przedstawial sie jako Adelar i prosil o jakis set bo mu sie nie chce przelogowywac i przerzucac. Widze, ze ktos chce nasz klan wyfrajerzyc. Nie ploszcie tych frajerow tylko screeny porobcie, a jak zbierzemy z 2-3 przypadki, to wyslemy do karda(Frajerow zawsze mozna sprzedac ;P)

Offline

 

#6 2007-05-23 11:01:15

Lavitz

Member

6471424
Skąd: Dundee
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 61
Punktów :   

Re: Oszuści

Mi się wydaje że to ktoś naszych wrogów kombinuje bo ten które mnie zaczepił dziś: po pierwsze wiedział że Adelar jest liderem (chociaż to mogło być oczywiste) a po drugie wiedział że ja gram tylko bufferami. Najlepiej by było wysłać maila do Karda i żeby zbanował IP. Chociaż narazie za słabe dowody mamy. Ale masz racje Harer, trzeba robić sreeny z takich rozmów.

Offline

 

#7 2007-05-25 11:54:19

quenthel

Member

3644973
Call me!
Skąd: Celsa Huta Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 472
Punktów :   

Re: Oszuści

a pamietasz aru motyw z ssami co kolo podniosl i sie ruszyc nie mogl hahahahahahahhaha ale wracajac do tematu jestem olewacz wiec czy ktos sie podszyje pod adiego czy harera to i tak oleje cieplym moczem hehehehehe no jakby sie podszyl pod harera to jeszcze bardziej bym mu pocisnal hehehehe


Idziemy razem od wielu lat i nikt nie zdoła zatrzymać nas pod jedna flagą połączeni krwią.....To był nasz wybór to był nasz los odnaleźć cel wśród wielu dróg uwierzyć w sprawę która łączy nas...
Wiec podnieś swoją broń do walki dumnie stań i nie odwracaj sie ten bunt nie skończy się tak szybko REBELIA!!!!!!!!!!!

Offline

 

#8 2007-05-26 11:52:44

Razzly

Korsarz

1859102
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 210
Punktów :   

Re: Oszuści

Lavitz napisał:

(...)chce to się z nim pobawić tak jak próbowała tego Razzly .
Następny kretyn który myśli że sie łatwo wzbogaci. Myśle nawet o tym czy by nie napisać na niego maila do Karda. No ale to sie jeszcze zobaczy.
Podsumowując: uważajcie na takie osoby.

wystarczyło powiedzieć "cześć Ad " a koleś do mnie "cześć" a gdzie słynne Adelarowe "witaj skarbie"???
opierdzieliłam jak beczke od smoły i wyzwałam od oszusta


Masz prawo dotować i chwalić Karda swego,
jeśli tego nie zrobisz, będzie ban na całego

Offline

 

#9 2007-05-26 13:52:44

Teenia

Korsarz

5937004
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 517
Punktów :   

Re: Oszuści

HAHAHA !!!! Razzly to teraz pojechałaś , mi tak wogule jeszcze sie nie zdarzyło takie coś , ale czekam na tą chwile żeby mieć okazje coś opowiedzieć


Umiesz liczyć ? LICZ NA SIEBIE ... Twoje szczęście innych JEBIE ...

Offline

 

#10 2007-05-26 16:06:53

quenthel

Member

3644973
Call me!
Skąd: Celsa Huta Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 472
Punktów :   

Re: Oszuści

Razz .............co ty robisz z beczkami od smoly.....???????????????????????????


Idziemy razem od wielu lat i nikt nie zdoła zatrzymać nas pod jedna flagą połączeni krwią.....To był nasz wybór to był nasz los odnaleźć cel wśród wielu dróg uwierzyć w sprawę która łączy nas...
Wiec podnieś swoją broń do walki dumnie stań i nie odwracaj sie ten bunt nie skończy się tak szybko REBELIA!!!!!!!!!!!

Offline

 

#11 2007-05-26 16:19:24

Adelar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 352
Punktów :   

Re: Oszuści

no coz witaj skarbie nie do kazdego moge powiedziec .
co do harera to akurat wtedy ja bylem i z targunem sobie secik przezucilem . ale od razu mowie, jedyne postacie na jakich mozna mnie spotkac to adelat, jenefer i velicia. na innych raczej nie bywam.

co do naciagania to najlepszy byl koles ktory podawal sie za mnie jak bylem online


- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie.- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?- "Na pohybel skurwysynom!"

Offline

 

#12 2007-05-26 23:16:13

Lavitz

Member

6471424
Skąd: Dundee
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 61
Punktów :   

Re: Oszuści

Adelar jesteś popularny, wszyscy chcą być tobą

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metin2smonety.pun.pl www.pbf-skateboarding.pun.pl www.zslia.pun.pl www.kredyt-w-czestochowie.pun.pl www.caviapage.pun.pl