CORSAIRS

Opis forum


#1 2007-05-24 09:31:47

Lavitz

Member

6471424
Skąd: Dundee
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 61
Punktów :   

Opinia o RS

Siedziałem dziś na mojej nowej postaci i zaczepiła mnie osoba z klanu Renegaci. Prowadziłem z nią bardzo miłą rozmowę nie ujawniając że mam postać w innym klanie. W czasie rozmowy zdołałem uzyskać opinie o klanach.
Rozmawiałem z nim czemu walczą razem z Heat przeciwko RS, odpowiedź: "lepiej z nimi kopać RS niż z RS i dostawac żę szkoda gadać", "w RS sa 4 klany i mają tyle ludzi co w HS w jednym klanie"; a propos ataku na giran: "a obrona zamku HS sprowadziła się że zaraz przy bramie z giran ich trzepaliśmy". Pozostawiam to bez komentarza sami to oceńcie. Jednak nie usłyszałem tylko złych opinii, zadałem pytanie o 3 klany HS, nasz i OL, jego odpowiedź: "Corsairs to jedyny jeszcze trzymający klase klan", "a HS są spoko".
Myślę że nie jest tak źle, ale warto by było zabrać się za siebie, potrenować ustawki oraz poprawić opinie o nas. Więc APELUJE DO WSZYSTKICH I KAżDEGO Z OSOBNA: NIE DYSKUTUJCIE NA SHOUCIE, POWSTRZYMAJCIE SIę OD ZBęDNYCH I NIEPOTRZEBNYCH KOMENTARZY, POKAżCIE żE Z NASZYM KLANEM MOżNA KULTURALNIE, SPOKOJNIE I BEZ ZłOśLIWOśCI POGADAć.
Pomyślcie o tym.

Offline

 

#2 2007-05-24 09:35:23

Lavitz

Member

6471424
Skąd: Dundee
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 61
Punktów :   

Re: Opinia o RS

Aha i jeszcze jedno. W temacie jest opinia o RS ale głównie chodziło mi o nas. I tu macie jeszcze do wglądu stronke Renegatów

Offline

 

#3 2007-05-24 09:57:11

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: Opinia o RS

"lepiej z nimi kopać RS niż z RS i dostawac żę szkoda gadać", "w RS sa 4 klany i mają tyle ludzi co w HS w jednym klanie"

TAAaaaa, czyli najlepiej przylaczyc sie do najsilniejszego, zeby poznecac sie nad slabszymy a wlasna dupe miec bezpieczna. To sie nazywa 'miec charakter'.
Jebac ich.
Ja proponuje wypowiedziec wojne wszystkim noobom lizacym dupy HS.
Jaj nie maja to bedziemy ich kopac po pizdach!

Offline

 

#4 2007-05-24 13:15:34

Teenia

Korsarz

5937004
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 517
Punktów :   

Re: Opinia o RS

Niee no wiadomo że nasz klan ma klase ...1. Ale nie raz mnie to denerwuje jak spotyka się Hs-a zabije się go i nagle zaczyna się rozmowa niezbyt przyjemna typu : wpadniesz tu to zaś dedniesz cieciu , idź się ku.... , lub inne nie przyjemne wymówki chociarz przyznam się że nie raz ja sama najeżdrzałam na HS ... Ale lepiej by było cicho siedzieć jak się zabije HEATA lub innego WAR poprostu dednie i koniec nie ma gadki (albo jak on nas zabije) , ani nawet nie zwracać na niego uwagi ITP ...
2. Co do słów Targuna że proponuje wypowiedzieć wojne all klanom które liżą dupe HS-om ... Mi tam nie zależy , ale jeśli macie zamiar za każdym razem spotykać WAR na expie i chcecie mieć chociarz troche ŚWIĘTEGO SPOKOJU to ten pomysł raczej nie jest zbyt dobry . Trzeba nie myśleć o zemście np: jak tu ich przegadać słowami , lub wziąść z all klanami war i że niby my tak cwaniakujemy bo się nie boimy ... Może się nie boimy , ale trzeba dobrze się zorganizować i uważać bo często jest tak że HS-i nas prowokują do błędnych czynów .
3. Rozwine może jeszcze jeden temat . Bardzo mi się nie spodobało jak Kano odszedł i teraz wogule coraz częściej niektórzy nowi członkowie odchodzą od naszego klanu , po co wogule chcą być u nas jak i tak im się nie podoba ... Niech się liczą z regulaminem , ja proponuje że każdemu corsarzowi który będzie nowo przyjęte trzeba mniej więcej uświadomić co i jak żeby potem nie był zdziwiony ... Bo mnie wkurzyło odchodzenie od klanu z powodu : nie znalezienia sobie party , pokłucenia się z kimś , nie otrzymania sprzętu od klanu ... POPROSTU TRZEBA NIEKTÓRYM NOOBOM UŚWIADOMIĆ ŻE NASZ KLAN TO NIE KLAN O CHARYTATYWNYCH CELACH CO WSZYSTKO ROZDAJE ZA DARMO A GÓWNO Z TEGO MA  ... Niech każdy co chce coś mieć (czy nowy corsarz czy nie) nie fochuje się odrazu tylko solidnie zasłuży na to , to wszystko co mam do powiedzenia


Umiesz liczyć ? LICZ NA SIEBIE ... Twoje szczęście innych JEBIE ...

Offline

 

#5 2007-05-24 13:28:21

Lavitz

Member

6471424
Skąd: Dundee
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 61
Punktów :   

Re: Opinia o RS

Zgadzam się targun z tobą i masz rację że te wszystkie słabsze klany idą na łatwizne i nie chcą podpaść HSom żeby nie obrywać od nich. Ale cóż nic nie poradzisz na takich.

Offline

 

#6 2007-05-24 18:06:26

ALma

Korsarz

9757654
Zarejestrowany: 2007-03-01
Posty: 97
Punktów :   

Re: Opinia o RS

ja sie tym klana wcale nie dziwie... kazdy bedzie kombinowal tak aby wyszlo jak najlepiej dla niego


Nie boję się gdy HS tu jest bo mam latarke i biżu S !

Offline

 

#7 2007-05-24 20:29:31

Teenia

Korsarz

5937004
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 517
Punktów :   

Re: Opinia o RS

dokładnie ....


Umiesz liczyć ? LICZ NA SIEBIE ... Twoje szczęście innych JEBIE ...

Offline

 

#8 2007-05-25 11:48:01

quenthel

Member

3644973
Call me!
Skąd: Celsa Huta Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 472
Punktów :   

Re: Opinia o RS

W pelni popieram Targuna  po pizdach ich
a swija droga kano odszedl bo party nie dostal ....tak by z tego tematu wynikalo.......szczerze chuj mu w dupe....powinien dosatc dla przykladu do pt samych wojakow baran jeden , jak mozna byc takim jelopem zeby plakac bo sie nie moze doprosic pt nukiem .....porazka  ja sam czasem plakalem ale o se i to jak musialem koksac samych wojakow Oo bo nie wyrabialem ;/ ale odejsc z klanu.... no cuz pozbywamy sie slabych ogniw jestem okrutnie rozbawiony jego odejsciem a jeszcze chcialbym sie dowiedziec co z yasmin?


Idziemy razem od wielu lat i nikt nie zdoła zatrzymać nas pod jedna flagą połączeni krwią.....To był nasz wybór to był nasz los odnaleźć cel wśród wielu dróg uwierzyć w sprawę która łączy nas...
Wiec podnieś swoją broń do walki dumnie stań i nie odwracaj sie ten bunt nie skończy się tak szybko REBELIA!!!!!!!!!!!

Offline

 

#9 2007-05-25 16:01:42

Teenia

Korsarz

5937004
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 517
Punktów :   

Re: Opinia o RS

Sama niewiem co z Yasmin ... KTO WIE ?? xD


Umiesz liczyć ? LICZ NA SIEBIE ... Twoje szczęście innych JEBIE ...

Offline

 

#10 2007-05-25 16:29:02

lander

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 93
Punktów :   

Re: Opinia o RS

a huj im w kaczy ryj najlepiej lizac dupe hsom i cwaniakowac

Offline

 

#11 2007-05-25 20:43:52

quenthel

Member

3644973
Call me!
Skąd: Celsa Huta Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 472
Punktów :   

Re: Opinia o RS

fakt jebac  ich w sam ryj a wogole to co nas obchodzi cudza opinia my sie bawimy i wszystkich pierdolimy


Idziemy razem od wielu lat i nikt nie zdoła zatrzymać nas pod jedna flagą połączeni krwią.....To był nasz wybór to był nasz los odnaleźć cel wśród wielu dróg uwierzyć w sprawę która łączy nas...
Wiec podnieś swoją broń do walki dumnie stań i nie odwracaj sie ten bunt nie skończy się tak szybko REBELIA!!!!!!!!!!!

Offline

 

#12 2007-05-26 01:43:56

Lembas

Member

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 119
Punktów :   

Re: Opinia o RS

Lav, bez obrazy ale nie popieram tego twojego postu. Mnie zajebiscie satysfakcjonuje fakt, iz mozna dokopac "lepszemu". A to ze sa lepsi, zalezy tylko od ich stosunku dla tej gry. Dla nas jest to zabawa, a dla nich ZYCIE. Wiec nie pierdolmy ze mamy u dupolizaczy HS, kiepskie zdanie...

Offline

 

#13 2007-05-26 08:45:09

quenthel

Member

3644973
Call me!
Skąd: Celsa Huta Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 472
Punktów :   

Re: Opinia o RS

Lembas..........dawno nie slyszalem tak madrych i celnych slow , tylko slabi i nieudolni stawiaja sobie nisko poprzeczke w koncu to tylko zabawa a nie zycie wiec gdy do stracenia jest ....pffff w zasadzie  nic albo troche ekspa(zalosne i bzwartosciowe) to trza sie szargac od razu na najwyzszy poziom nie ma sie co bawic w tluczenie leszczy


Idziemy razem od wielu lat i nikt nie zdoła zatrzymać nas pod jedna flagą połączeni krwią.....To był nasz wybór to był nasz los odnaleźć cel wśród wielu dróg uwierzyć w sprawę która łączy nas...
Wiec podnieś swoją broń do walki dumnie stań i nie odwracaj sie ten bunt nie skończy się tak szybko REBELIA!!!!!!!!!!!

Offline

 

#14 2007-05-26 13:36:58

Lavitz

Member

6471424
Skąd: Dundee
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 61
Punktów :   

Re: Opinia o RS

Lembas nie chodziło mi o to żeby wykazać że HS są lepsi (chyba źle mnie zrozumiałeś). Po prostu napisałem to co wynikało z mojej rozmowy z graczem z klanu Renegaci. A gdybyś nie zauważy to: NIGDY nie powiedziałem że HS są lepsi od NASZEGO klanu. Chciałem tylko wam pokazać dlaczego klany typu Renegaci idą do HS i co myślą on nas.

Offline

 

#15 2007-05-26 13:40:57

Lavitz

Member

6471424
Skąd: Dundee
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 61
Punktów :   

Re: Opinia o RS

Chociaż tak szczerze mówiąc nie powinniśmy zwracać uwagi na to co o nas myślą klany pokroju Renegatów którzy przyłączają się do HS. Na przekór im powinniśmy stawać się jeszcze lepsi od HS i dawać im popalić oraz ich sojusznikom.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zslia.pun.pl www.pbf-skateboarding.pun.pl www.kredyt-w-czestochowie.pun.pl www.caviapage.pun.pl www.metin2smonety.pun.pl