CORSAIRS

Opis forum


#16 2007-05-29 22:06:59

Teenia

Korsarz

5937004
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 517
Punktów :   

Re: Ally? I co dalej?

Hmm... Zresztą ja się w to nie mieszam widać że Adelarowi spodobał się pomysł z nowym ally więc zależy co dalej z tym Rising Stars będzie


Umiesz liczyć ? LICZ NA SIEBIE ... Twoje szczęście innych JEBIE ...

Offline

 

#17 2007-05-30 00:12:53

Shaaman

Member

1175658
Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 94
Punktów :   

Re: Ally? I co dalej?

O  KANT DUPY Z TAKIM ALLY A ZWLASZCZA LOC! PIERDOLE SERDECZNIE TE ALLY KURWA JAK NIE BEDZIE ZMIANY TO JA ZMIENIE ALLY BO SIE KURWA WYTRZYMAC NIE DA DO HUJA PANA! LOC TO JUZ PRZECHOLOWALO! NIE CHCE BYC W TYM ALLY JUZ DLUZEJ ! PIERDOLENI EGOISCI I DUMNE KURWY NIEDAJACE SOBIE NIC POWIEDZIEC! ZAL.PL  ! I MY KURWA CHCEMY WALCZYC Z HS ITP JAK Z TAKIM ALLY TO NAWET KLAN TULIPANKI CY WESOLA KOMPANIA  POJADA NAS JAK CHLPOW W SADZIE.  MAM DOSC JUZ TEGO.  NIE MAM OCHOTY BYC DLUZEJ W TYM ALLY CO ZA TYM IDZIE....  EH 

Offline

 

#18 2007-05-30 00:30:30

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: Ally? I co dalej?

Ja juz mam dosc tego ally, a przede wszystkim dosc mam LoC z jego nadetym CLem, ktory uwaza siebie i swoj klan za 8 cod swiata, a tak naprawde niczego nie potrafi zorganizowac. Moze i jest ich duzo, ale jedyna taktyka jaka praktykuja, to zebrac sie w kupe na jakiejs gorce/spawnie i czekac, az przyjda HSi.
Na zadna pomoc z ich strony nie mozna liczyc, nawet gdy ta 'pomoc' to zebranie 3-4 osob na HS bijacych Barakiela. reszta ally to wrath, ktore w chwili obecnej nie liczy sie zupelnie - odwolali wszystkie wojny i czekaja na lepsze czasy. Niby mamy ally, ale tak naprawde jestesmy sami, dlatego nie widze sensu dluzej siedziec w RS i wkurwiac na brak zgrania i organizacji.

Po odejsciu proponuje reaktywowac nasze stare ally z UG. To dobry klan, skladajacy sie w calosci z doroslych ludzi, ktorzy niezle znaja gre. Dodatkowo maja TS na tym samym servie co jest podstawowym warunkeim zgrania sie w PvP. Gdyby jeszcze zrobic wspolne forum i wproadzic zwyczaj rozmawiania na kanale ally a nie clan mogloby byc naprawde fajnie.
Argument Adelara, ze maja wojne z OL zupelnie do mnie nie przemawia. Przede wszystkim dlatego, ze maja te wojne tylko dlatego, ze to Adelar, Hurri i Vejito dopuscili do tego by OL wypowiedzialo wojne klanowi z naszego ally i nie zrobili nic w sprawie jej odwolania.

Inne ally nie maja sensu.
Napewno nie wchodzi w gre OL - oni juz maja 3 klany w ally, nie maja przyjetej wojny z HS a Foxi to pipa -obrazalska, fochata i marudna, w dodatku zapatrzona w siebie tak samo jak Vejito. Nigdy go nie lubilem.
Pozostalosci ADHD tez raczej nie wchodza w rachube, sojusznicy z bizu b/c to zadna pomoc, tylko sie paletaja pod nogami i nabijaja punkty reputacji wrogom.

Offline

 

#19 2007-05-30 06:36:20

quenthel

Member

3644973
Call me!
Skąd: Celsa Huta Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 472
Punktów :   

Re: Ally? I co dalej?

hmmmm tez myslalem wlasnie o UG mielismy jzu z nimi ally i mimo ze byli low levelami ze slabym sprzetem dosc czesto rzucalli sie z nami w wir walki wiec to faktycznie chyba jedyna opcja zreszta my i tak teraz jestesmy jak czarna kompania prawie caly serv przeciwko nam heheheeh ale cuz zrobic zycie toczy sie dalej chcac nie chcac popieram adelara w sprawie UG reszta nalezy do Adelara (jesli chodzi o Landerawypowiedz to po 1) nie mozna ignorowac robienia glupka kogokolwiek z korsarzy jezeli jakis pajac rzuca glupie teksty to sprawe trza wyjasniac sprawa 2)dark faktycznie popelnil blad dajac boosowi swoje dc ale.... jezeli zaszla taka sytuacja jak zaszla ze gowniarz nawet nie zaproponowal darkowi pomocy w zrobieniu na nowo dc (chocby nawet "dark dawaj zrobimy questa razem to szybko mpojdzie pomoge spojlic matsy i wogole" .....NC a do tego NASZE ALLY bronilo boosa przed  w zupelnosci uzasadnionymi atakami Darka na boosa totalny bezsens malo tego wrath przyjelo go w swoje szeregi...kolesia ktory takie numery odwala tak ze  lepiej sie zastanowic z tym ally ino migiem co by UG nam nie ucieklo bo to wartosciowi ludzie.............kurwa ale sie rozpisalem sorki ale wlasnie z nocki wrocilem i mnie wena zlapala ^^


Idziemy razem od wielu lat i nikt nie zdoła zatrzymać nas pod jedna flagą połączeni krwią.....To był nasz wybór to był nasz los odnaleźć cel wśród wielu dróg uwierzyć w sprawę która łączy nas...
Wiec podnieś swoją broń do walki dumnie stań i nie odwracaj sie ten bunt nie skończy się tak szybko REBELIA!!!!!!!!!!!

Offline

 

#20 2007-05-30 10:37:51

Teenia

Korsarz

5937004
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 517
Punktów :   

Re: Ally? I co dalej?

No no no po tym co przeczytałam to swterdziłam że jednak przyda się to nwoe ally z UG i w całości zgadzam się z Targunem i Quen...


Umiesz liczyć ? LICZ NA SIEBIE ... Twoje szczęście innych JEBIE ...

Offline

 

#21 2007-05-30 10:41:53

Shaaman

Member

1175658
Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 94
Punktów :   

Re: Ally? I co dalej?

Vejito i jego klan to smiech na sali kurwa wczoraj sie popisali! Wkurwili mnie na maxa! egoisci pierdoleni...

Offline

 

#22 2007-05-30 13:08:23

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: Ally? I co dalej?

Zobaczymy jak sobie 'Podpora Ally' poradzi broniac zamku bez nas

Offline

 

#23 2007-05-30 13:51:48

Illiana

Korsarz

5045025
Skąd: Wroclaw
Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 150
Punktów :   

Re: Ally? I co dalej?

Nie czarujmy się. Teraz jak HS nie ma zamku, to zdobędą z marszu wszystkie. Musiałby się wydarzyć cud, żeby któryś się dało obronić. Chyba, że połowa ally siedziałaby na bishach.

Offline

 

#24 2007-05-30 15:33:24

lander

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 93
Punktów :   

Re: Ally? I co dalej?

nie rozumiem  czemu nie chcecie pomagac

Offline

 

#25 2007-05-30 16:33:45

quenthel

Member

3644973
Call me!
Skąd: Celsa Huta Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 472
Punktów :   

Re: Ally? I co dalej?

mi tam wsioi rybka jak bede to sie przejde na sidza czlowiek nie swinia O.o


Idziemy razem od wielu lat i nikt nie zdoła zatrzymać nas pod jedna flagą połączeni krwią.....To był nasz wybór to był nasz los odnaleźć cel wśród wielu dróg uwierzyć w sprawę która łączy nas...
Wiec podnieś swoją broń do walki dumnie stań i nie odwracaj sie ten bunt nie skończy się tak szybko REBELIA!!!!!!!!!!!

Offline

 

#26 2007-05-31 09:40:40

Teenia

Korsarz

5937004
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 517
Punktów :   

Re: Ally? I co dalej?

HEHEE


Umiesz liczyć ? LICZ NA SIEBIE ... Twoje szczęście innych JEBIE ...

Offline

 

#27 2007-05-31 15:23:19

Razzly

Korsarz

1859102
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 210
Punktów :   

Re: Ally? I co dalej?

zmiana ally to dobry pomysl, po co nam oni skoro i tak nias notorycznie olewają , potrzeba nam więcej współpracy i zgrania a nie ciągłego gadania jak to było źle na siege i kto dał dupy...Shaamcio nie jesteś osamotniony w swoich odczuciach, ja też już mam tego dość ale język pohamuje


Masz prawo dotować i chwalić Karda swego,
jeśli tego nie zrobisz, będzie ban na całego

Offline

 

#28 2007-05-31 16:51:08

NOCNIKpl

Korsarz

9220395
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 88
Punktów :   

Re: Ally? I co dalej?

Może i macie racje... Można spróbować, Ktoś się pytał UG czy są do tego skłonni ?

Offline

 

#29 2007-05-31 17:48:25

lander

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 93
Punktów :   

Re: Ally? I co dalej?

nie wiem czy ktos sie pytal , ale skoro jestesmy w tym ally dalej ADelar moglbys zapisac nas na obrone zamkow

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cartoonnetwork.pun.pl www.caviapage.pun.pl www.zslia.pun.pl www.kredyt-w-czestochowie.pun.pl www.pbf-skateboarding.pun.pl