CORSAIRS

Opis forum


#1 2007-07-10 16:45:40

Faksiak

Korsarz

1130380
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 33
Punktów :   

Regulamin

Przydałoby się uaktualnić regulamin.
Jest on naszą wizytówką, swego rodzaju ostrzeżeniem dla nowych/kandydatów, czego się po nich spodziewamy. Chodzi mi o punkty dotyczące sprzętu i dropu, tzn.:

6) Sprzet.
ZABRANIA SIE JAKIEGOKOLWIEK MARUDZENIA O SPRZET. Kazdy dostanie sprzet w swoim czasie i po spelnieniu pewnych warunkow jak np zdobyciu czesci matsow (wychodzi przydatnosc posiadania wlasnego spoilera). W momencie dostania nowego sprzetu stary sprzet wedruje do cwh. Kazdy sprzet zlozony przez klan nalezy do klanu, jezeli masz zamiar opuscic klan oddajesz caly sprzet. Sprzet ktory dropnal z moba w trakcie pt klanowego nalezy do klanu i nalezy oddac go do cwh.
7) Matsy, recki itp
Obowiazuje calkowity zakaz sprzedazy matsow i recek. Wszystkie matsy i recki oddajemy do cwh dzieki czemu przy skladaniu sprzetu trzeba mniej tego zalatwiac. Skladanie matsow w cwh jest w waszym interesie, nie bedziecie skladac to bedziecie kazdy mats co do jednego zalatwiac sami. Osoby zlapane na sprzedazy matsow beda wydalone z klanu. Z enchantami mozecie robic co chcecie.

Nadal owszem zabraniamy marudzenia o sprzęt, ale głównie dlatego, że go po prostu nie składamy jako klan!
Reszta jest kompletnie nieaktualna!
Moje propozycje:
* stary sprzęt zachowujemy dla siebie - możemy go sprzedać, wywalić, oddać na kryształki czy cokolwiek innego
* dropy zatrzymujemy dla siebie - choć wypadałoby zaznaczyć, że jeżeli dropnie coś większego (a szczególnie coś rzadkiego) w większym pt to drop idzie do osoby zasłużonej a potrzebującej go, żeby nie było np. że w pt złożonym z kilku nuków w avadonie i jednego afkującego fightera fighterowi wpadnie dc robe a ten będzie go mógł sprzedać zamiast oddać któremuś z nuków, którzy tak naprawdę sobie na niego zasłużyli
* recki każdy zbiera sam, aczkolwiek jeżeli wywiązuje się z zadań i recka jest na stanie klanu to można ją otrzymać (oczywiście w kolejności zasług, stażu i potrzeb)
* keye dobrze jest wrzucać niepotrzebne nam keye B, A i S gradowe do CWH. Jeżeli nie ma potrzebnych nam keyów w CWH, możemy zwrócić się o pomoc do członków klanu posiadających spoila na odpowiednim levelu. To do osoby potrzebującej keyów należy zorientowanie się, gdzie można danego keya wyspoilić i jaki team będzie do tego potrzebny (lvl, profki). Do niej także należy zebranie takiego teamu. Dobrze postrzegany (choć nie obowiązkowy!) jest natomiast udział potrzebnych do spoilenia innych członków klanu
* matsy staramy się zbierać sami, zwłaszcza jeżeli można je łatwo wyspoilić na niskim (<45) lvlu. Do CWH matsów nie wrzucamy.

I bardziej ogólnie:
* CWH wszelkie decyzje z nim związane podejmuje klanowy craft. Z prośbami do crafta zwracamy się TYLKO I WYŁĄCZNIE poprzez przeznaczony do tego dział na forum. Nie zawracamy craftowi dupy w grze!
* niepotrzebne nam materiały staramy się najpierw wymienić w gronie klanowiczów, później pytamy ally, a dopiero na końcu próbujemy wymieniać na trade.
* podejście Staramy się jak najwięcej zrobić sami. Nasz klan promuje samodzielnych członków! Jeżeli się starasz, jesteś uczynny i rozsądny, masz większe szanse na otrzymanie czegokolwiek od kogokolwiek. Także na przekonanie spoila na spoilowanie, gdy akurat dobrze mu się expi na subce, na zebranie teamu, trade na coś, co jest ci potrzebne. Z drugiej strony, jeżeli ktoś nas prosi o pomoc w spoileniu - staramy się pomagać w miarę możliwości.
   Nie jesteśmy upierdliwi i pamiętamy że inni też chcą się bawić i że czasem nie czytają chata. Jeżeli nikt nie odpowiada na nasze pytania, staramy się znaleźć osobę, która może wiedzieć i piszemy PMa. Jeżeli ta osoba nie odpowiada - nie obrażamy się! Może akurat jest afk lub rozmawia z kimś innym?
* no i przede wszystkim: google twoim przyjacielem!. Forum też. Sporo informacji zamieściliśmy na forum, wystarczy zajrzeć. Zanim kogoś o coś zapytasz, poszukaj sam - dopiero gdy nie znajdziesz, zawracaj innym dupę.

Offline

 

#2 2007-07-10 16:58:44

Teenia

Korsarz

5937004
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 517
Punktów :   

Re: Regulamin

Słusznie , całkowicie się z tym zgadzam i będe się trzymać tego regulaminu oraz reszty punktów umieszczonych w regulaminie ( początkowym ) .


Umiesz liczyć ? LICZ NA SIEBIE ... Twoje szczęście innych JEBIE ...

Offline

 

#3 2007-07-10 17:31:59

Ven

Member

8864798
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 122
Punktów :   

Re: Regulamin

Zgadzam się, regulamin należy uaktualnić jak najszybciej

Offline

 

#4 2007-07-10 18:54:29

quenthel

Member

3644973
Call me!
Skąd: Celsa Huta Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 472
Punktów :   

Re: Regulamin

a ja nie xXD
nie no joke pewnie ze sie zgadzam zreszta ja i tak all oddaje bo co mialem zdobyc z harerem to juz zdobylem wiec all dla mlodziezy idzie ^^


Idziemy razem od wielu lat i nikt nie zdoła zatrzymać nas pod jedna flagą połączeni krwią.....To był nasz wybór to był nasz los odnaleźć cel wśród wielu dróg uwierzyć w sprawę która łączy nas...
Wiec podnieś swoją broń do walki dumnie stań i nie odwracaj sie ten bunt nie skończy się tak szybko REBELIA!!!!!!!!!!!

Offline

 

#5 2007-07-10 21:06:26

Teenia

Korsarz

5937004
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 517
Punktów :   

Re: Regulamin

Regulamin cały czas jest aktualny :] Ale wtedy nie zwracaliśmy na regulamin żadnej uwagi i się nim nie kierowaliśmy ...


Umiesz liczyć ? LICZ NA SIEBIE ... Twoje szczęście innych JEBIE ...

Offline

 

#6 2007-07-10 22:38:59

120130

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 161
Punktów :   

Re: Regulamin

kazdy leje na regulamin, a nowi bez dostepu do forum nawet go nie znaja. Starzy klanowicze wystarczy ze kieruja sie rozsądkiem i tez jest ok. Matsy recki, keye wrzucam do cwh, a itemki i tak nie lecą. Fajnie że będzie uaktualniony regulamin i miło że ktoś się przejmuje

Offline

 

#7 2007-07-11 08:15:22

lander

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 93
Punktów :   

Re: Regulamin

numerek nie tzrebasie logowac zeby regulamin przeczytac

Offline

 

#8 2007-07-11 10:07:25

120130

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 161
Punktów :   

Re: Regulamin

Ups my mistake

Offline

 

#9 2007-07-11 10:29:51

Teenia

Korsarz

5937004
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 517
Punktów :   

Re: Regulamin

Właśnie nie trzeba się logować , to teraz trzeba nowym powiedzieć żeby przeczytali ten regulamin ... Bo zauważyłam że wiele nowych osób ,,wymaga" od klanu sprzętu lub ,,wymaga" żeby pomóc z jakimś kolesiem który go leje czy wyzywa <---- a to nie jest naszym obowiązkiem ! NP : wczoraj KoNoNoWiCzZ marudził że koleś bez klanu go leje i wyzywa gdy przyszłam okazało się że go lał bo on był PK i że pierwszy zaczął KoNoN ... To ja mam takie coś gdzieś i nie będe lecieć na każde zawołanie nowego nooba w klanie  i innym też radze to robić ... Zresztą co tu mówić wy na tyle jesteście rozsądni że i tak dobrze postąpicie
4) Nowi w klanie.
Kazda nowa osoba jest na 2 tyg. okresie probnym w trakcie ktorego dostanie zadanie aby sie wykazac. W wyjatkowych sytuacjach okres ten moze byc skrocony. Okres probny ma na celu sprawdzenie czestotliwosci grania oraz zgrania z klanem.

6) Sprzet.
ZABRANIA SIE JAKIEGOKOLWIEK MARUDZENIA O SPRZET. Kazdy dostanie sprzet w swoim czasie i po spelnieniu pewnych warunkow jak np zdobyciu czesci matsow (wychodzi przydatnosc posiadania wlasnego spoilera). W momencie dostania nowego sprzetu stary sprzet wedruje do cwh. Kazdy sprzet zlozony przez klan nalezy do klanu, jezeli masz zamiar opuscic klan oddajesz caly sprzet. Sprzet ktory dropnal z moba w trakcie pt klanowego nalezy do klanu i nalezy oddac go do cwh.
Pierwsza sprawa. Nie rozumiem dlaczego nowi , może nie wszyscy ale większość która była lub jest w naszym klanie (akademi). Upomina się o sprzęt w szczególności te 2 punkty zamieszczone u góry powinny im dać do zrozumienia jak przeczytają regulamin . 
I druga.
9) PvP.
Jezeli nie lubisz walczyc, nie lubisz ginac, wolisz tylko expic i skladac itemy to nie jest klan dla ciebie.
Wiele new osób marudziło że ciągle go war zabija że nie może sobie poexpić ITD. Więc ma do wyboru albo zmienić miejsce do expa albo wypad  , o tym właśnie uświadamiać będzie ich punkt 9 . Na pewno najlepiej będzie jak się im przypomni o regulaminie . Myśle że to na tyle .


Umiesz liczyć ? LICZ NA SIEBIE ... Twoje szczęście innych JEBIE ...

Offline

 

#10 2007-07-11 11:09:37

Adelar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 352
Punktów :   

Re: Regulamin

do zmiany regulaminu juz sie przymierzalem ale zawsze cos sie wazniejszego znalazlo, no i zaraz sie tym zajme, dziki faksiaczku za pomoc


- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie.- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?- "Na pohybel skurwysynom!"

Offline

 

#11 2007-07-11 13:05:46

quenthel

Member

3644973
Call me!
Skąd: Celsa Huta Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 472
Punktów :   

Re: Regulamin

zmienmy regulamin  na jedna zasade mastah solo zakurwiator zadnej pomocy nic gramy w klanie a jednak sAMI  heheheheh nie patrzcie tak na mnie ma byc hardkor ^^ .........joke


Idziemy razem od wielu lat i nikt nie zdoła zatrzymać nas pod jedna flagą połączeni krwią.....To był nasz wybór to był nasz los odnaleźć cel wśród wielu dróg uwierzyć w sprawę która łączy nas...
Wiec podnieś swoją broń do walki dumnie stań i nie odwracaj sie ten bunt nie skończy się tak szybko REBELIA!!!!!!!!!!!

Offline

 

#12 2007-07-11 14:46:19

Adelar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 352
Punktów :   

Re: Regulamin

pomoc jest, wystarczy mnie lub innego spoilera poprosic i zorganizowac ekipe. jednak nie ma mowy zebym za kogos sprzet skladal, troche wysilku trzeba wlozyc zeby miec sprzet.


- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie.- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?- "Na pohybel skurwysynom!"

Offline

 

#13 2007-07-11 15:23:22

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: Regulamin

Zmuszanie do klanowiczow dp wspolpracy przy pomocy regulaminu to slepa uliczka.
Jesli ktos jest fajny, to go ludzie polubia i pomoga sami z siebie.
A jesli nie znajdzie sobie nikogo, kto by mu chcial pomoc to chyba dowod na to, ze do klanu nie pasuje.

Offline

 

#14 2007-07-11 15:50:34

Adelar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 352
Punktów :   

Re: Regulamin

ale regulamin nic takiego nie wymaga. mi chodzi o pomoc w stylu "pomoz mi wyspoilowac 500 cl a ja pozniej ci pomoge jak ty bedziesz musial spoilowac". na tej zasadzie powinnismy sobie pomagac


- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie.- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?- "Na pohybel skurwysynom!"

Offline

 

#15 2007-07-11 20:40:18

Teenia

Korsarz

5937004
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 517
Punktów :   

Re: Regulamin

Ja właśnie na tej zasadzie pomagam Jak tylko moge ... Np dziś Red mnie poprosił o pomoc w spoilowaniu sopek


Umiesz liczyć ? LICZ NA SIEBIE ... Twoje szczęście innych JEBIE ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kredyt-w-czestochowie.pun.pl www.metin2smonety.pun.pl www.pbf-skateboarding.pun.pl www.caviapage.pun.pl www.cartoonnetwork.pun.pl