CORSAIRS

Opis forum


#1 2007-07-11 16:44:49

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Pandorka

KKs zatroskany o dobro serwera wyslal takiego oto maila do GMow:

On 7/9/07, misiekolejorz <misiekolejorz@o2.pl> wrote:
To napisalem:
    Witam. Uprzejmie prosze o wyjasnienie czy gracze z klanu Hs sa grupa uprzywilejowana na tym serwerze bo nie dosc ze gracz Slaanesh nie poniosl zadnych konsekwencji do tej pory za swoje karygodne zachowanie to dalej rozwija swoja tworcza dzialalnosc odzywku typu "morda psie" lub "ssij jaja" normalnie uzywane przez graczy hs nie sa karane. Prosze o wyjasnienie mi tej sprawy o sprawie z grozbami w skierowanymi w moja strone sa poinformowani prawie wszyscy gracze i dziwi fakt ze Slaanesh nie poniosl kary a dalej kwitnie. Czyzby dotacje zaslonily Gm-a oczy i wprowadzila podzial na ludzi rownych i rowniejszych? zamieszczam 2 screeny z odzywkami pana Slaanesha.

Odpowiedz byla pelna uczucia i zaangarzowania w piekna idee czynienia servera GL lepszym

CO to kurwa wogole za teksty? oczy przyslonila dotacje? sam krzytwe teksty puszczasz! sam prowokujesz takie sytuacje! Nie podoba sie to wypierdalaj stad na zbity pysk! Jak masz takie komentazse pod anszym adresem przysylac to W Y P I E R D A L A J!  Rozmumiesz cwelu? wypierdalaj jak Ci sie nie podoba. Jeszcze raz przyslesz mi takiego maila a postaram sie o bana dla Ciebie. Nie jestem twoja kolezanka ani twoja znajoma zebys mi tu kurwa szczylu rtakie teksty pisal? zKim ty tu kurtwa jestes? nikim! NIKIM.


Cop wy na to, zeby cale OMG i TAO ustawily soibie title 'nikim! NIKIM.' ?

Offline

 

#2 2007-07-11 16:56:23

Minteris

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 174
Punktów :   

Re: Pandorka

Ta dziwi mnie odpowiedz  GM poprostu zadziwia n/c z tego zo zauwazylem pan kks w wielu rozmowach zachowywal pelna kulture wobec gm. Pani pan pandora w chuja rowno leci swoim zachowaniem, bynajmniej ostatnio. Jak kolwiek ekipa nie stara sie utrzymac servera i co ona tam nie robi to takim zachowaniem psuje caly klimat "jail bo tak" troche takie smieszne. Natomiast co do title to nie zdziwie sie jak polowa servera dostanie bany;p tudziez jaile ale bylby to wyrazny mysle znak protestu przez znaczna czesc servera

Offline

 

#3 2007-07-11 17:42:18

120130

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 161
Punktów :   

Re: Pandorka

Mnie tam nic na tym serwerze nie dziwi. Titlami sytuacji nie zmienimy. Trzeba dalej harować żeby móc choćby nawiązać walkę z donatorami. Tak wogóle to śmieszna sprawa w stylu "oń na mnie bźydko powiedział" . Jak dla mnie może mówić co chce ... byle z gleby

Offline

 

#4 2007-07-11 20:50:40

quenthel

Member

3644973
Call me!
Skąd: Celsa Huta Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 472
Punktów :   

Re: Pandorka

troche  trzymam strone numerka i troche targuna .moze jakby faktycznie nasze oba ally zapodaly takie title gmi by sie zastanowili jesli nie to trudno ale faktycznie taki motyw by byl nawet smieszny ale nie mi o tym decydowac tylko Boskiemu wiec niech on decyduje


Idziemy razem od wielu lat i nikt nie zdoła zatrzymać nas pod jedna flagą połączeni krwią.....To był nasz wybór to był nasz los odnaleźć cel wśród wielu dróg uwierzyć w sprawę która łączy nas...
Wiec podnieś swoją broń do walki dumnie stań i nie odwracaj sie ten bunt nie skończy się tak szybko REBELIA!!!!!!!!!!!

Offline

 

#5 2007-07-11 21:12:05

Precelek

Korsarz

3107452
Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 157
Punktów :   

Re: Pandorka

właśnie wróciłam i jestem w szoku jak to przeczytałam... GM'om juz kompletnie odbiło nie było tak źle wcześniej, teraz to już masakra
uważam, że takimi titlami raczej nic nie wskuramy, bo jeśli po takim mailu (który był napisany kulturalnie i w normalny sposób), nic nie zrozumieli, to titlami tym bardziej... a jeszcze my będziemy mieli problemy z tego powodu

Offline

 

#6 2007-07-11 21:25:30

Adelar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 352
Punktów :   

Re: Pandorka

co do title to mam jedna uwage, nie dawajmy im pretekstow przed giran na jaile i bany.

co do samego maila to pandorka ewidentnie pokazala swoj poziom. ja rozumiem ze nerwy czasami moga puscic ale zeby kobieta az tak klnela to przesada. na dodatek ona jest GM-em, powinna swiecic przykladem. oczywiscie gm teraz powie ze kks sprowokowal itp. takze nie wiem czy to cos zmieni.

swoja droga kks tez swiety nie jest . ale mimo ze prowokowal to wina slaana ze dal sie sprowokowac i pisal glupie teksty .


- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie.- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?- "Na pohybel skurwysynom!"

Offline

 

#7 2007-07-11 21:29:48

Arahna

Member

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-05-29
Posty: 47
Punktów :   

Re: Pandorka

ja poprostu proponuje zmienić serwer na moje nic się nie zmieni Adelar bęzie dalej dostawał jaile za to ,że jest niski:P itp poprostu Gm traktują ludzi jak szmaty


^^

Offline

 

#8 2007-07-11 22:00:08

lander

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 93
Punktów :   

Re: Pandorka

ja jestem zeby takie tiltle ustawic moze dalo by cos im to kurwa w koncu do myslenia .....

Offline

 

#9 2007-07-11 22:07:35

Lembas

Member

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 119
Punktów :   

Re: Pandorka

Ja jestem za titlami, moze choc troche tej glupiej babie sie zrobi wstyd.

Offline

 

#10 2007-07-11 22:11:48

Precelek

Korsarz

3107452
Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 157
Punktów :   

Re: Pandorka

Nic by sobie nie zrobili z takiego title i jeszcze dali by bana na konta wszystkich klanowiczów i ewentualnie ally jeśli też miało by takowe title
Pozatym GM myśli, że jest bogiem i wszyscy mają do niego szacunek, a tak naprawdę to on jest nikim jeśli tak się zachowuje...

Offline

 

#11 2007-07-11 23:02:40

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: Pandorka

Preceleeek!

Offline

 

#12 2007-07-11 23:11:57

Arahna

Member

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-05-29
Posty: 47
Punktów :   

Re: Pandorka

Proponuje tego maile wysłać wszystkim Cl i zrezygnujmy z tego serwera masowo zobaczymy, co powiedzą wtenczas.
Albo wyślijmy tego maila do karda jestem ciekaw jego reakcji…
Nie mam ochoty na to, aby jakiś placek który ledwo ukończył przedszkole pouczał innych, dawał bany , jaile, za przeklinanie a sam nawija na lewo i prawo od najgorszych.
Jebany autorytet pfffff.....


^^

Offline

 

#13 2007-07-11 23:17:13

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: Pandorka

Arahna, glupim zachowaniem wtopiles czyjes konto a teraz, gdy nic juz nie masz do stracenia chcesz namowic wszystkichm zeby jebneli wszystko co tu osiagneli i znalezli sobie nowy server?

Offline

 

#14 2007-07-12 00:12:10

ALma

Korsarz

9757654
Zarejestrowany: 2007-03-01
Posty: 97
Punktów :   

Re: Pandorka

KKS napisal tego miaila z pelna kulrura a odpowiedzia na niego bylo chamstwo i same bluzgi. Pandora to najwieksza pizda ze wszystkich dziewczyn/kobiet jakie znam. Taka osoba nie powinna byc GM. Mysle ze powinno sie to pokazac Kardowi. Moze on zrobi porzadek z ta suka. GL ostatnio bylo offline bo wszystcy gracze na siebie bluzgaja i sa chamscy w obec innych. Skoro kard i jego ekipa chca zniesc chamstwo na serwerze moze niech najpierw pozbeda sie chamstwa w swoich szeregach. Z checia bym wygarnol Pandorze ale nawet jak napisze posta to i tak nie przejdzie. Szkoda mi zmienac serwer bo nie chcial bym tracic tego co mam. To pandora musi odejsc a nie my. Wiec w imie wszystkiego co istnieje na GL CHUJ PANDORZE W DUPE!!!


Nie boję się gdy HS tu jest bo mam latarke i biżu S !

Offline

 

#15 2007-07-12 01:15:07

Precelek

Korsarz

3107452
Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 157
Punktów :   

Re: Pandorka

Targun co znowu "Precelek"?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonthegame.pun.pl www.kult.pun.pl www.heaven-island.pun.pl www.zip.pun.pl www.tm.pun.pl