CORSAIRS

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#16 2007-07-15 15:55:50

Ven

Member

8864798
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 122
Punktów :   

Re: pracowity weekend

Dobra, jest problem z siege
Nie wiem jak będę mógł wejść, są 3 możliwości:
nie będzie mnie ;/
spóźnię się
ale będę musiał wyjść przed końcem.
Tak więc wielkie sry, ale postaram się pojawić.

Offline

 

#17 2007-07-16 00:45:04

Adelar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 352
Punktów :   

Re: pracowity weekend

no i sie popisalismy dzisiaj. inne klany z reszta tez. 15 klanow zapisanych, moze z 5-6 widzialem no ale chuj, nie ich zamek. od nas sporo ludzi nie bylo i to najbardziej boli. czesc osob w tym klanie jest na kazdym siege, zawsze sie stara a czesc ma podejscie ze fajnie jest zamek miec ale po co sie starac. naprawde odechciewa mi sie momentami tego wszystkiego.


- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie.- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?- "Na pohybel skurwysynom!"

Offline

 

#18 2007-07-16 02:49:13

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: pracowity weekend

Ciekawy jestem co na swoje usprawiedliwienia maja ci, ktorych nie bylo.

Offline

 

#19 2007-07-16 05:05:44

quenthel

Member

3644973
Call me!
Skąd: Celsa Huta Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 472
Punktów :   

Re: pracowity weekend

pierdolic usprawiedliwienia Adelar jestes clem czy nie ? przestan sie tlumaczyc ze nie bedziesz nikomu rozkazywal bo to glowne zadanie cla wiec wez sie troche za ten klan bo ostatnio wogole nie poszlismy do przodu trzeba by przyjac jakichs Olow albo buferow z prawziwego zdarzenia a nie pierdolic sie w robienie bufera na sube bo to poroniony pomysl


Idziemy razem od wielu lat i nikt nie zdoła zatrzymać nas pod jedna flagą połączeni krwią.....To był nasz wybór to był nasz los odnaleźć cel wśród wielu dróg uwierzyć w sprawę która łączy nas...
Wiec podnieś swoją broń do walki dumnie stań i nie odwracaj sie ten bunt nie skończy się tak szybko REBELIA!!!!!!!!!!!

Offline

 

#20 2007-07-16 05:42:46

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: pracowity weekend

To przyjmij, masz chyba uprawnienia?

Offline

 

#21 2007-07-16 10:51:54

Faksiak

Korsarz

1130380
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 33
Punktów :   

Re: pracowity weekend

ehh, wstyd i tyle...
żebyśmy jeszcze ten zamek stracili po godzinie czy półtorej, po jakichś zaciętych walkach...
WSTYD!

Offline

 

#22 2007-07-16 11:39:30

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: pracowity weekend

zamkow nie traci sie w poltorej godziny tylko w poltorej minuty braku bishopa. Wczoraj to poltorej minuty nastapilo bardzo szybko bo bishop byl tylko jeden.

Offline

 

#23 2007-07-16 12:05:25

120130

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 161
Punktów :   

Re: pracowity weekend

Przetłumacze targuna : Harer ty jesteś winien bo cie nie było . Ludzie dajcie spokój nawet z 4 biszkoptami bysmy dostali. Możemy sobie gdybać o wspaniałych strategiach ale prawda jest taka że było nas ZA MAŁO. Odpowidzcie sobie na pytanie czy 20 osób ( bo ok tylu nas było ) może utrzymać najsilniejszy zamek w grze ? Stracilismy pk i preto, a loc sie nie stawił ( tych 5 graczy co widziałem to chyba jakaś delegacja pokojowa była ).

Offline

 

#24 2007-07-16 12:57:16

Harer

Member

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 136
Punktów :   

Re: pracowity weekend

Hehe moje przetlumaczenie: moj main to kras- jestem od rozwalania murow i sh od nukowania. Wzialem sube biszopa, bo sie zenowalem, jak padalismy w wojnach. Odechciewa mi sie grac biszopem, bo co bym nie mowil i w jaki sposob, to wy zawsze sie rozlazicie. Powinnismy rekrutnac maina biszopow. Druga sprawa: na poprzednim siege dostalem kicka i na tym tez bym dostal, uwierzcie mi, prawdziwy kick z gry.

Offline

 

#25 2007-07-16 13:18:38

Adelar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 352
Punktów :   

Re: pracowity weekend

na siege gdy sie bronimy to moga sie rozlazic, ty masz mury leczyc. rekrutowac main bishopow? znajdz mi na serwie takich.


- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie.- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?- "Na pohybel skurwysynom!"

Offline

 

#26 2007-07-16 17:39:16

quenthel

Member

3644973
Call me!
Skąd: Celsa Huta Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 472
Punktów :   

Re: pracowity weekend

szukajcie a znajdziecie przyklad?????? idealny bufer z powolania LAVITZ i nie mow mi o rzeczach niemozliwych.harera nie bylo?????? proste mial sprawe do zalatwienia nie mogl wejsc i juzsie mowi trudno zdaza sie celowo tego nie zrobil wiec kazde takie oskarzenie jego osoby jest bezcelowe L2 to nie zycie tylko zabawa


Idziemy razem od wielu lat i nikt nie zdoła zatrzymać nas pod jedna flagą połączeni krwią.....To był nasz wybór to był nasz los odnaleźć cel wśród wielu dróg uwierzyć w sprawę która łączy nas...
Wiec podnieś swoją broń do walki dumnie stań i nie odwracaj sie ten bunt nie skończy się tak szybko REBELIA!!!!!!!!!!!

Offline

 

#27 2007-07-16 18:44:42

Adelar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 352
Punktów :   

Re: pracowity weekend

to mi znajdz bishopa z powolania. ja wszystko rozumiem ze ktos nie mogl tylko pozniej nie placzcie ze zamki tracimy i nas klepia.


- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie.- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?- "Na pohybel skurwysynom!"

Offline

 

#28 2007-07-16 19:03:58

Teenia

Korsarz

5937004
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 517
Punktów :   

Re: pracowity weekend

Ja powiem tyle mialam bardzo duże lagi  poprostu co krok , krytyki (ale to już większość osób miało)... I mi ciężko było . Trudno poradzić sobie jak jedna osoba pada to nagle resnij a skill wolno się ładuje i tu nagle następni padają , ja już mówiłam że jeśli ma być tak mało bishów to niema sensu resować pojedyncze osoby tylko gdy większość padnie to raz a pożądnie bo zanim się ten skil naladuje to już ja padne , zanim ja na tym siege uciekłam przed atakiem wroga to było tak klikłam żeby uciekać mega lag a tu nagle JEEEBB leże i na TS'ie wielce ktoś miał do mnie pretensje że ja nic nie umiem . Jestem ciekawa czy tak łatwo z dużymi lagami wszystko opanować ( BUFFY + RESS + LAG + GLEBA + WRÓCIĆ SIĘ POD ZAMEK = ciągle to samo ) . Na innych siege mi dobrze szło bo aż takich lagów niemiałam . A na siege Giran miałam identyczne praktycznie lagi jak na Aden dzień wcześniej (Tgn,Fax,Nr-wiecie jak wtedy było)  I nie zaprzecze że to też ta przegrana była spowodowana przez źle zorganizowaną ekipe i przez też to że było nas MAŁO . Przygotujmy się dobrze i zorganizujmy pożądnie pare dni wcześniej przed siege a napewno spowrotem odzyskamy Giran i róbmy tak za każdym razem to nawet zamku nie stracimy . I jeszcze jedno ten skill klanowy , zasmucałam się widząc na chacie jak ktoś pisze że hs'owi zadaje ponad 400 dmg PORAŻKA


Umiesz liczyć ? LICZ NA SIEBIE ... Twoje szczęście innych JEBIE ...

Offline

 

#29 2007-07-16 19:09:20

Harer

Member

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 136
Punktów :   

Re: pracowity weekend

Czemu sie smucilas? Mi wasyl zadawal 585 dmg

Offline

 

#30 2007-07-16 19:15:49

120130

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 161
Punktów :   

Re: pracowity weekend

Teenia spoko, robiłaś co mogłaś,a ja sam zapomniałem że res sie długo ładuje i zaczołem bisha wołać ( to emocje bo tylko widziałem jak nasi padali i chciałem im pomóc ). Rola biszkopta jest niezwykle ciężka bo niby powinien leczyć ale jak mnie leczyć kiedy dostaje hity po 1.7k i zastanawiam się czy widać po pasku hp że dostałem ? czy od razu całe znika . Nie grałem biszkoptem i choć bardzo cenie jego zdolności nie jestem w stanie sobie wyobrazić że ktoś chciałby nim grać dłużej niż 2h ( siege ) więc powodzenia w znojdowaniu bufferów z powołania .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cartoonnetwork.pun.pl www.kredyt-w-czestochowie.pun.pl www.pbf-skateboarding.pun.pl www.metin2smonety.pun.pl www.zslia.pun.pl