CORSAIRS

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-07-29 13:46:28

Adelar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 352
Punktów :   

propozycja

wczoraj dostalem propozycje od mayhem dolaczenia do nich na nowym serwie. zaczynaja grac na http://l2justice.com/ (to ci kolesie od stronki lineage2.com.pl) i szukaja ludzi do ally. propozycja w sumie fajna bo na starcie mielibysmy silne ally. z drugiej strony czesc osob zdotowala i na pewno nie beda chcieli tam isc. takze czekam teraz na wasze wypowiedzi w tej kwesti.


- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie.- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?- "Na pohybel skurwysynom!"

Offline

 

#2 2007-07-29 14:19:31

DarkMage

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-04-06
Posty: 60
Punktów :   

Re: propozycja

adelar serwera jeszcze niema

ale juz na dniach bedzie stal...

mysle ze serwer moze byc ciekawy rate x5  czy x6 niepamietam bez dotacji na latarki itd.

ale z drugiej strony.......  ehhhhh sami wiecie ^^

Offline

 

#3 2007-07-29 16:31:34

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: propozycja

ten mayhem cos nie potrafi miejsca na jednym servie zagrzac
pograja pare miechow i znow sie przeniosa

Offline

 

#4 2007-07-29 17:13:53

Errian

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 8
Punktów :   

Re: propozycja

Ja osobiscie nic nie mam do przniesienia poniewaz gram dla zabawy, a jesi przeniesie sie wieksza czesc osoto napewno bede sie dobrze bawil...takze moge narazie powiedzic ze jestem za...;];]

Offline

 

#5 2007-07-29 17:23:38

Precelek

Korsarz

3107452
Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 157
Punktów :   

Re: propozycja

ja sama osobiście raczej bym nie chciała się przenosić, ale jeśli wieksza część klanu będzie chciała to wtedy pójde razem ze wszystkimi

Offline

 

#6 2007-07-29 17:39:18

120130

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 161
Punktów :   

Re: propozycja

Ja ide. Server zapowiada się super i ma dwie duże zalety:
1) Jest polski - fajny klimat i rodzima produkcja
2) Zaczynamy WSZYSCY od 0 - wyscig zbrojen od nowa ( nie bedziemy noobkami ). 
Zapowiada się optymistycznie i mam tylko nadzieje że kasy na utrzymanie servera nie braknie bo jak pokazuje przyklad gravelandu - ludziom nie chce się grać i wolą płacić . Mam nadzieje że wielu korsarzy tam przejdzie.




GL - "the things you own, owns you"

Offline

 

#7 2007-07-29 19:06:00

Teenia

Korsarz

5937004
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 517
Punktów :   

Re: propozycja

Ja jestem stanowczo za ,,NIE" ... Niemam zamiaru zaczynać od nowa ;P Tutaj mam dużo innych fajnych osób których od tak sobie bym nie opuściła , chociarz was też bym nie opuściła i myśle że nie wyjdzie tak , że się przeniesiecie ...   ^^ No i też  chodzi o ten cały wysiłek włożony w wyexpienie postaci i składanie sprzętu ...


Umiesz liczyć ? LICZ NA SIEBIE ... Twoje szczęście innych JEBIE ...

Offline

 

#8 2007-07-29 22:03:56

Sarevok

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-05-08
Posty: 87
Punktów :   

Re: propozycja

ja sie moge przeniesc

Offline

 

#9 2007-07-29 22:16:37

Cortez

Korsarz

7331293
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 80
Punktów :   

Re: propozycja

Ja sie nie przenosze.. Nie ma opcji. Juz z 10 razy odchodzilem z gl i zawsze wracalem... Na innych servach mimo wszystko nie moglem znalezc tego czegos (zajebisci ludzie itp.). Wiec: NIE.


What's my name, what's my name ?
Hold the S because I am an AINT
I've got an F and C and I got a K too
And the only thing missing is a bitch like yoU

Offline

 

#10 2007-07-30 00:36:04

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: propozycja

Gra w l2 sklada sie z 2 faz. Pierwsza jest latwa - wyexpienie sie i zlozenie sprzetu. Druga znacznie trudniejsza - pvp.
Typowym zjawiskiem w swiecie l2 jest to, ze ludzie ktorzy przeszli przez faze pierwsza mysla, ze sa pr0, ale jako, ze nie radza sobie z faza druga doszukuja sie przeroznych czynnikow usprawiedliwiajacych ich kolejne porazki (na zasadzie 'zlej baletnicy przeszkadza rabek u spodnicy') w koncu dochodza do wniosku ze server na ktorym graja jest do dupy (bo przeciez nie oni, oni sa pr0) i decyduja sie na zmiane servera na nowy, lepszy, pozbawiony wszystkiego co na obecnym przeszkadza w osiagnieciu sukcesow. Na nowym serverze jeszcze szybciej lvluja i jeszcze sprawniej skladaja nowy sprzet, z czego wyciagaja wniosej, ze sa jeszcze bardziej pr0 niz byli kiedykolwiek, po czym przechodza do fazy drugiej i historia sie powtarza.

Nie ma czegos takiego jak idealny server. Kazdy ma swoje wady i zalety, ten wasz nowy raj obiecany tez wielu ludzi opusci twierdzac, ze nie da sie na nim dluzej wytrzymac. Tak zawsze bylo i zawsze bedzie. GL ma duzo wad, ale jest juz starym serverem o ustabilizowanej sytuacji i nie zamierzam z niego rezygnowac. Moze dlatego, ze lubie jak wrogowie spieprzaja na moj widok, albo krzycza 'OMG krasnale z corsairs!' gdy juz leza na glebie.

Offline

 

#11 2007-07-30 09:43:15

Razzly

Korsarz

1859102
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 210
Punktów :   

Re: propozycja

Index--->Hydepark--->Serwer--->moja wypowiedź
nie mam nic do dodania w tej kwestii


Masz prawo dotować i chwalić Karda swego,
jeśli tego nie zrobisz, będzie ban na całego

Offline

 

#12 2007-07-30 09:46:06

Teenia

Korsarz

5937004
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 517
Punktów :   

Re: propozycja

Bravo dla Targuna !! Ja też nie zaprzestam wojny z HSami i może też dlatego nie chce się przenosić ... Ale właśnie pomyślmy logicznie że napewno jak były początki GL to też wszystko zapowiadało się tak wspaniale a po czasie się to zmieniło więc niema co się okłamywać że tam może zajść podobna syduacja, wogule nawet gdyby nie zaszła to ja i tak zostaje w GL ...


Umiesz liczyć ? LICZ NA SIEBIE ... Twoje szczęście innych JEBIE ...

Offline

 

#13 2007-07-30 10:30:31

NOCNIKpl

Korsarz

9220395
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 88
Punktów :   

Re: propozycja

Mi obojętne , ale czy klan Corsairs chce odejść z serwera bez giran ?

Offline

 

#14 2007-07-30 11:19:57

120130

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 161
Punktów :   

Re: propozycja

hahaha pseudonaukowy bełkot targuna jest po prostu BOOSki . Bravo bravo podział na dwie fazy i wogóle . Tekst "Nie ma czegos takiego jak idealny server" normalnie wyciska łzy z oczu bo sugerujesz w nim mój drogi doktorku że gravelnadowi NIEWIELE brakuje . Nazwa nowego servera JUSTICE ( z ang. sprawiedliwość ) powinna dać do myślenia. Do reszty nie pije razzly, cortez, teenia ... chcecie zostać spoko tylko plz bez takich bajek na forum jak targun

Offline

 

#15 2007-07-30 11:54:59

120130

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 161
Punktów :   

Re: propozycja

Tego posta pisze Listoteo (moze nie jakis pr0 gracz dla targuna ale wypowiedziec sie mozna)

No wiec, moze jest 1 i 2 faza, jednak mysle ze na naszym serwie ta 2 faza zalezy od tego z czym chodzisz w rece i na jakiej grasz postaci... Grajac tankiem czy summonerem nic nie zdzialasz procz latwego hero, grajac necro czy gladem (nie daj boze jeszcze z dota w reku) mozesz kosic all wokolo bo...? bo jestes pr0 jak targun... Teraz zaczna sie komentarze itp gralem na wielu serwach i jezeli chodzi o pvp to wlasnie GL jest najgorszy... Ja nie narzekam daje sobie rade ze wszystkimi ale i tak nie podoba mi sie ze nie mam szans z necro bo ma +16 w dloni i jakies zbugowane skille o ktorych official nie slyszal nawet... Ten nowy serwer nie jest zly jednak moze po pol roku pasc i bedzie to uwazane za blad CLa o ile korsarze przetrwaja, ja bym wam proponowal jeszcze cos innego... Jest serwer DEX niestety c4, mimo all nie ma tam dotek, jakis kont VIP, gra kilka tysiecy ludzi... Serwer bajka... Ja osobiscie chcialem sie zmyc z GLa jakis czas temu, wiem ze nie przejdziecie na jakies tam c4 ale jest nadzieja... GM oglosil ze do 04.08.07 ma wejsc interlude, jezeli bedzie tak samo swietne jak c4 na tym serwerze to nie mam pytan co do zmiany... OK KONCZE BO I TAK SIE ROZPISALEM ^^ Wybaczcie;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kredyt-w-czestochowie.pun.pl www.metin2smonety.pun.pl www.caviapage.pun.pl www.cartoonnetwork.pun.pl www.zslia.pun.pl