CORSAIRS

Opis forum


#1 2007-09-06 14:51:52

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Rozliczenie z piratami.

Troche mnie juz wkurwiaja niejasnosci w sprawie sprzetu i matsow zabranych z cwh przez harera.
Zwlaszcza kasy z giran castle i matsow jakie kupil za nia harer (twierdzi ze chcial sie podzielic po polowie ale adelar odmowil wiec wzial wszystkie)
Sprzetu Argena - argen twierdzi, ze dal landerowi dc robe set, mj bizu+3 i bomta a lander wrzucil to do cwh.
Z kolei harer twierdzi, ze sprzet zostal przekazany przez pewna osobe i ta osoba twierdzi, ze nie bylo dc roba tylko same konczyny ktore juz wydal.
SOESA alwexa - ponoc tez byl w cwh, harer podal pozniej 3 wersje jego dalszych losow:
1) wzial, tradowal i nie odda bo nie.
2) nic nie wzial
3) alwex nie mial soesa

No i co z mj necklace ktory wyspoililismy w pagans a ktory dostal jajinho?
Adelar mowi, ze jajin nie oddal i zalatwi z nim ze odda, z kolei jajin mowim, ze oddal, wiec kurwa wtf?

Offline

 

#2 2007-09-06 17:49:19

Adelar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 352
Punktów :   

Re: Rozliczenie z piratami.

to wez sie dogadaj z harerem, przez ktorys tydzien probowalem. on tylko pierdolil ze odda i w ogole nic w tej kwestii nie zrobil a pozniej gadanie ze ja nie chcialem. taa nie chcialem bo go wyjebalem w koncu z klanu po 3 albo 4 tygodniach. gadalem z q to tez pierdolil tylko "wiesz jaki harer jest". po prostu harer jest jedna z bardziej lapczywych ludzi jakie graja na serwie i chuja odda. o mnie sobie przypomnial jak sie okazalo ze jakiejs recki potrzebuje.
co do jajinho to ponoc wrzucil do cwh, jesli tak to pewnie harer zajebal z reszta sprzetu.

szczerze to niech sie kurwa zajebiscie ubiora za te matsy, beda grupka malo znaczacych ale zajebiscie ubranych graczy. no i beda mieli zajebiaszcza atmosfere


- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie.- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?- "Na pohybel skurwysynom!"

Offline

 

#3 2007-09-06 18:16:51

Minteris

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 174
Punktów :   

Re: Rozliczenie z piratami.

Dlamnie cale te tworzenie nowego wyjebanczego klanu i odejscie wielu czlonkow corsairs to troche smieszne jest, ale coz moze czegos nie rozumiem, czegos nie wiem. Co do Harera to troche tak cipnie z jego strony jesli podpierdolil sprzet czy cos tam innego ale coz... najlepiej bylo by to z nim wyjasnic, ale z tego co widze to sie chyba nie da

Offline

 

#4 2007-09-06 18:58:36

Ville

Korsarz

1030486
Skąd: Ostrołęka
Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 48
Punktów :   

Re: Rozliczenie z piratami.

Mlodziencze zwany Mintusiem, nie bluznij bo Mikolaj wszystko widzi i nie dostaniesz prezentow na swieta.
Ty Ty TY !!!!!

Ps. mam nadzieje ze sprawa sprzetu sie wyjasni...no ale to tylko taka moja nadzieja ... ;]

Offline

 

#5 2007-09-06 21:16:29

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: Rozliczenie z piratami.

Lander moglbys napisac jak bylo ze sprzetem argena? co bylo i czy to prawda, ze mowiles harerowi, ze nie bylo dc robe?

Offline

 

#6 2007-09-06 21:23:57

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: Rozliczenie z piratami.

Tak wlasciwie to mam wrazenie, ze tak naprawde caly ten rozlam byl dlatego, ze harer chcial miec klan ktory bedzie robil dla niego zadania klanowe i spoilil matsy...

Offline

 

#7 2007-09-06 21:37:30

Adelar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 352
Punktów :   

Re: Rozliczenie z piratami.

na poczatku powstawania klanu i zbrojeniu sie kazdy praktycznie wrzucal wszystko do cwh. harer sie tym zajmowal. matsami, sprzetem, tradowaniem i ogolnie uzbrajaniem ludzi. spedzal na tym wiele godzini wydaje mi sie ze to jest jedna z czesci gry ktora bardziej lubi. tyle ze w pewnym momencie okazalo sie ze 80% klanu ma juz taki sprzet ze lepszego mu nie trzeba a jak juz cos trzeba to kazdy sobie sam kombinuje i niezle sobie radzi z tym. chyba to najbardziej harera bolalo ze ludzie w wiekszosci sa samodzielni, potrafia sie dobrac miedzy soba i sobie pomoc. mowil ze klan stoi w miejscu bo nie ma zadan. tylko nie zauwazyl ze klan juz ma taki stopien rozwoju ze skladanie sprzetu to dodatek a nie glowny cel.

z tego co wiem to piraci maja w miesiacu chyba oddac 1 recke dc robe, iles cbp i aa. juz widze jak im to wychodzi jak 2-3 osoby online .


- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie.- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?- "Na pohybel skurwysynom!"

Offline

 

#8 2007-09-07 00:28:35

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: Rozliczenie z piratami.

No tak, tylko po co kazdy ma co miesiac dawac te recke na  dc robe, skoro kazdy nuk juz to dc robe ma?

Offline

 

#9 2007-09-07 11:04:36

lander

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 93
Punktów :   

Re: Rozliczenie z piratami.

Otoz to bylo tak :
Argen  ktory byl wkurwiony ze nie mial z kim expic  zdjal swoj armor bizu i 3 bronie bodajrze (soes damka i bomt ) armor oczywiscie byl bez dc robe o ktorym odrazu uprzedzalem harera zeby wszedl na konto argena i zobaczyl czy jest tam to dc robe, no niestety podbono nie mial do niego passow, nastepnie odrazu wrzucilem to do cwh mowiac harerowi odrazu o tym zeby nie bylo ze zostawiam sobie itemki jakies> Jezli ktos uwarza ze sobie przywlaszczylem jakis spadek po argenie to jest naprawde w wielkim bledzie nigdy nie mialem 2 dc robe i dalej nie mam bo na huj mi to byloby a glownym powodem to na huj mialbym okradac kurwa goscia z wlasnego klanu, nie jestem w tym klanie kurwa 2 miesiace tylko troche dluzej tak bylo z tego co wiem a co sie pozneij stalo z tymi itemami tego ja juz naprawde nie wiem.

Offline

 

#10 2007-09-07 11:06:20

lander

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 93
Punktów :   

Re: Rozliczenie z piratami.

na trady kiedys harer mowil ze za set dc robe moze homka + 16 skombinowac

Offline

 

#11 2007-09-07 12:13:56

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: Rozliczenie z piratami.

lander jeszcze raz, powoli i po polsku Nikt ciebie nie oskarza, probuje tylko ustalic wszystkie sciemy harera.

Tego dc roba dostales od argena i wrzuciles do cwh, czy nie dostales i dlatego mowiles hrrowi, zeby wszedl na konto argena i oblookal?
No co to byl za damaszek? Bo ja sie jednego swojego nie moge doliczyc, a kiedys pozyczalem jednego argenowi na jaada.

Offline

 

#12 2007-09-07 14:32:16

lander

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 93
Punktów :   

Re: Rozliczenie z piratami.

nie bylo dc robe dlatego mowilem harerowi zeby wszedl na konto ale  on powiedzial ze argen zmienil passy i ze targun ma dostep do argena konta , a damaszek czy byl z sa czy nie tego juz nie pamietam

Offline

 

#13 2007-09-07 17:47:06

Jaad

Korsarz

1191864
Skąd: Warszawa BMW
Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 39
Punktów :   

Re: Rozliczenie z piratami.

Targ ten damaszek byl twoj ten co mi na DA porzyczyles


Nie pytaj co dostaniesz od klanu spytaj noobie co ty mozesz mu dac !!!

Offline

 

#14 2007-09-07 17:48:33

Jaad

Korsarz

1191864
Skąd: Warszawa BMW
Zarejestrowany: 2007-03-02
Posty: 39
Punktów :   

Re: Rozliczenie z piratami.

Lander ja ci naprawde dalwalem armor ale dobra niechce wpierac tego w ciebie bo zaraz zrozumiesz ze wmawiam ci kraziez a nie to mam na mysli


Nie pytaj co dostaniesz od klanu spytaj noobie co ty mozesz mu dac !!!

Offline

 

#15 2007-09-07 18:37:00

Adelar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 352
Punktów :   

Re: Rozliczenie z piratami.

jebac armor, mam jeden nadwyzkowy, tylko konczyny sa mi do niego potrzebne


- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie.- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?- "Na pohybel skurwysynom!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rodzinka.pun.pl www.ls11-mody.pun.pl www.sm2013.pun.pl www.ghostrider.pun.pl www.ez20092010.pun.pl