CORSAIRS

Opis forum


#31 2007-04-18 13:46:17

Minteris

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 174
Punktów :   

Re: CZego sluchacie

Pogo ma jednak swoje minusy na drugi dzien jedzacsniadanie po pogo trzeba sobie pottrzymywac reka glowe bo jednak moze wpasc ci ona w talerz mleka albo cus

Offline

 

#32 2007-04-18 15:40:02

Teenia

Korsarz

5937004
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 517
Punktów :   

Re: CZego sluchacie

HEHE Mint to po tym aż tak główka boli ?? Nie strasz ... A tak wogule ja szanuje czyiś styl muzy , aa Targun Ty sobie serio wziąłeś to na powage ?? Bo po twoim wpisie chyba troszku tak ... Nie no ja lubie to co pisałam każdy ma swoje zdanie i każdy lub coś innego a to byly wygłupy ... Może troszku przesadzam ,ale przyznam się że sama lubie z takich muzyk nie w moim typie prodigy alternatywne ... I jest GIT


Umiesz liczyć ? LICZ NA SIEBIE ... Twoje szczęście innych JEBIE ...

Offline

 

#33 2007-04-18 16:41:29

quenthel

Member

3644973
Call me!
Skąd: Celsa Huta Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 472
Punktów :   

Re: CZego sluchacie

hehehe no wiesz czasem mozesz wrocic z filetowym okiem zlamana reka ,  noga no nie wiem co tam jeszcze ogolnie mozna na oiomie wyladowac ale dla tych kilku chwil naprawde warto :DDDDDDDDDD


Idziemy razem od wielu lat i nikt nie zdoła zatrzymać nas pod jedna flagą połączeni krwią.....To był nasz wybór to był nasz los odnaleźć cel wśród wielu dróg uwierzyć w sprawę która łączy nas...
Wiec podnieś swoją broń do walki dumnie stań i nie odwracaj sie ten bunt nie skończy się tak szybko REBELIA!!!!!!!!!!!

Offline

 

#34 2007-04-18 18:06:52

Minteris

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 174
Punktów :   

Re: CZego sluchacie

Nie tyle sama glowa co miesnie szyi ci nie wyrabiaja po kilku godzinach machania lbem albo skakania wtlumie w ktorym nie raz i nie dwa mozna niezle wyrwac  lbem w kogos ;] ale nikt niebierze teo do siebie wtedy raczej. Ech co ja sie bede wywodzil wpadnij kiedys na jakis dobry koncert to sama zobaczysz pozdro600

Offline

 

#35 2007-04-18 21:26:31

quenthel

Member

3644973
Call me!
Skąd: Celsa Huta Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 472
Punktów :   

Re: CZego sluchacie

ano wlasnie Mint gz ladny wywod


Idziemy razem od wielu lat i nikt nie zdoła zatrzymać nas pod jedna flagą połączeni krwią.....To był nasz wybór to był nasz los odnaleźć cel wśród wielu dróg uwierzyć w sprawę która łączy nas...
Wiec podnieś swoją broń do walki dumnie stań i nie odwracaj sie ten bunt nie skończy się tak szybko REBELIA!!!!!!!!!!!

Offline

 

#36 2007-04-18 22:35:24

Teenia

Korsarz

5937004
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 517
Punktów :   

Re: CZego sluchacie

SPOKO ;p


Umiesz liczyć ? LICZ NA SIEBIE ... Twoje szczęście innych JEBIE ...

Offline

 

#37 2007-04-19 00:12:29

Minteris

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 174
Punktów :   

Re: CZego sluchacie

Teenia mowiac "spoko" mam rozumiec ze na koncercie albo innej rockowej imprezie sie widzimy ? :>

Offline

 

#38 2007-04-19 00:21:04

Illiana

Korsarz

5045025
Skąd: Wroclaw
Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 150
Punktów :   

Re: CZego sluchacie

Hehe. To teraz z tematu "Czego słuchacie?" zrobiliśmy "Co tańczycie?"

No to ja klimaty podobne do tych, co Targun. Chociaż niektóre zespoły nam się różnią. Aczkolwiek ogólnie lubię wiele rzeczy. Blind Guardian, Children of Bodom, Dreams of Sanity, Nightwish, Artrosis - długo można by wymieniać. Nie lubię disco polo i bezsensownej łupaniny.

A co do pogowania - nie wiem, co Wy w tym widzicie. Próbowałem i średnia zabawa. Do wyrażania emocji służą inne tańce, zmęczyć się można na rowerze, a dostać wpier... w zasadzie wszędzie

Offline

 

#39 2007-04-19 09:48:50

Razzly

Korsarz

1859102
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 210
Punktów :   

Re: CZego sluchacie

Jeśli chodzi o tańce to mamy w klanie speca w tej dziedzinie, Illianka pochwal się   Ośmielę Cię troszkę   i ja zacznę Od jakiegoś czasu trenuje bellydance świetna sprawa, taniec trudny ale bardzo widowiskowy, polecam każdej dziewczynie, ostatnio miałam pokaz z grupą przed niewielką widownią i poszło znakomicie
jak ktoś nie wie co to bellydance, to niech zajrzy tutaj, podkreślam,że nie trzeba mieć takich obfitych kształtów jak ta tancerka żeby sobie potańczyć
http://www.youtube.com/watch?v=YamDoDK71Ds

ps. Illianka liczę na mały trening z Tobą na zlocie, bo niedługo też zaczynam to co Ty


Masz prawo dotować i chwalić Karda swego,
jeśli tego nie zrobisz, będzie ban na całego

Offline

 

#40 2007-04-19 10:28:44

Adelar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 352
Punktów :   

Re: CZego sluchacie

matko a ja nienawidze tanczyc pogo i tylko pogo, nic innego nie uznaje. no chyba ze jest to taniec jakis panienek przy rurze


- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie.- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?- "Na pohybel skurwysynom!"

Offline

 

#41 2007-04-19 11:12:48

Illiana

Korsarz

5045025
Skąd: Wroclaw
Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 150
Punktów :   

Re: CZego sluchacie

Razzly napisał:

Jeśli chodzi o tańce to mamy w klanie speca w tej dziedzinie, Illianka pochwal się   Ośmielę Cię troszkę   i ja zacznę Od jakiegoś czasu trenuje bellydance świetna sprawa, taniec trudny ale bardzo widowiskowy, polecam każdej dziewczynie, ostatnio miałam pokaz z grupą przed niewielką widownią i poszło znakomicie
jak ktoś nie wie co to bellydance, to niech zajrzy tutaj, podkreślam,że nie trzeba mieć takich obfitych kształtów jak ta tancerka żeby sobie potańczyć
http://www.youtube.com/watch?v=YamDoDK71Ds

ps. Illianka liczę na mały trening z Tobą na zlocie, bo niedługo też zaczynam to co Ty

I tam zaraz speca. Umiem to czy tamto, ale instruktorzy i tak mnie zawsze sprowadzają do odpowiedniego poziomu, jak mi ego za bardzo urośnie. Taniec towarzyski. Za to ten Twój pokaz, to bym obejrzał. Nie masz jakiegoś nagrania? W ostateczności fotek. W ostatecznej ostateczności nawet nie muszą być Twoje

A trening masz gwarantowany. Niech ktoś tylko zorganizuje coś grającego. Tak jest weselej i przyjemniej. Wygodne butki i możemy tańczyć choćby całą noc Na rozgrzewkę jive, na zakończenie...hmmm...rumbę?


ps. Pisałem, że inne tańce służą do wyrażania emocji. Jak na ostatniej imprezie, na którą się wybraliśmy grupą z kursu (hihi. jedyne 55 osób poszło ), zacząłem tańczyć rumbę z jedną dziewczyną z grupy zaawansowanej, to zrozumiałem, czemu to się nazywa tańcem namiętności

Offline

 

#42 2007-04-19 11:13:51

Illiana

Korsarz

5045025
Skąd: Wroclaw
Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 150
Punktów :   

Re: CZego sluchacie

Adelar napisał:

matko a ja nienawidze tanczyc pogo i tylko pogo, nic innego nie uznaje. no chyba ze jest to taniec jakis panienek przy rurze

Adelar. Nie łam się. Też kiedyś nienawidziłem tańczyć. Kwestia tego, żeby ktoś Ci pokazał, jaka to może być frajda.

Offline

 

#43 2007-04-19 12:29:50

Teenia

Korsarz

5937004
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 517
Punktów :   

Re: CZego sluchacie

Razzly ten twój taniec wygląda na bardzo interesujący i dosyć dużo do tego trzeba chyba wysiłku bo po tym raczej brzuszek boli ... A skoro już mówicie o tańcach to Illiana ty mi dasz lekcje twojego tańca a ja mojego ... Tylko ostrzegam mój jest bardzo bolesny , ale za to świetna zabawa bo ja na moim kółku tanecznym to tańczymy tańce disco dance i tematyczne . Disco dance jak sama nazwa mówi to tańce dyskotekowe ale u mnie w kółku to w tym tańcu tańczymy dyskotekowo w parze z chłopakiem i potem w grupach jest FAJNIE , a tematyczne to polega na tym że nasza nauczycielka tańca obmyśla temat tego co mamy tańczyć czyli np : o miłości to są scenki taneczne oparte na tym temacie lub jeszcze jakieś inne bardzo efektowne  , a zarazem męczące bo na tym nie polega tylko ruch ciała ale także mimika twarzy ... No ale oprucz tego trzeba umieć rzeczy typu szpagat , mościk , salto , gwiazda , podskoki obunóż na zewnątrz i przewroty z podskokiem ... To jest niezbędne w moim zespole na początku jest to bardzo męczące , bolesne i trzeba w to włożyć dużo wysiłku ale potem idzie jak spłatka   Przedewszystkim dużo trzeba się rozciągać żeby nie stało się coś ie miłego ja sobie pare miechów temu naderwałam ścięgno w nodze ale już jest dobrze ! pozdro


Umiesz liczyć ? LICZ NA SIEBIE ... Twoje szczęście innych JEBIE ...

Offline

 

#44 2007-04-19 12:43:34

Minteris

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 174
Punktów :   

Re: CZego sluchacie

Tancewparach powiadasz . Jakas fajna para i ja bym sie skusil mzoe na taki taniec;p(jasne)

Offline

 

#45 2007-04-19 13:38:01

Adelar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 352
Punktów :   

Re: CZego sluchacie

Illiana napisał:

Adelar napisał:

matko a ja nienawidze tanczyc pogo i tylko pogo, nic innego nie uznaje. no chyba ze jest to taniec jakis panienek przy rurze

Adelar. Nie łam się. Też kiedyś nienawidziłem tańczyć. Kwestia tego, żeby ktoś Ci pokazał, jaka to może być frajda.

nie, nie, nie i jeszcze raz nie. nie polubie tanczyc. i jakos sie tym nie lame


- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie.- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?- "Na pohybel skurwysynom!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mlodzidemokraci.pun.pl www.gwardiaset.pun.pl www.nwf.pun.pl www.csreggae.pun.pl www.acpbf.pun.pl