CORSAIRS

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-06-07 13:23:33

120130

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 161
Punktów :   

Kwestia wojen

Chciałem się dowiedzieć jak widzicie nasze wojny. Trochę tego jest i zastanawia mnie jak sobie radzicie. Dla targuna i reszty koksów to tylko łatwe fragi ale całe szczęście nikt z nich nie jesti cl'em i to tylko ich pojedyncze głosy. Nigdy nie chciałem odwoływać wojen i wie o tym każdy kto dłużej gra w tym klanie. Ale umiem patrzeć realnie na nasze szanse i wydaje mi sie ze probójąc kozaczyć z każdym jesteśmy tylko kpiną dawnej potegi. Moim zdaniem potrzeba młodej krwi bo starej gwardii nie chce się już tyle grać. Pytanie gdzie maja expic ci nowi ? w lasach na dzikach po 5 exp ?

Offline

 

#2 2007-06-07 13:54:24

quenthel

Member

3644973
Call me!
Skąd: Celsa Huta Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 472
Punktów :   

Re: Kwestia wojen

wise words wise words faktycznie trzeba troche przychamowac  bo sie wykruszymy


Idziemy razem od wielu lat i nikt nie zdoła zatrzymać nas pod jedna flagą połączeni krwią.....To był nasz wybór to był nasz los odnaleźć cel wśród wielu dróg uwierzyć w sprawę która łączy nas...
Wiec podnieś swoją broń do walki dumnie stań i nie odwracaj sie ten bunt nie skończy się tak szybko REBELIA!!!!!!!!!!!

Offline

 

#3 2007-06-07 14:10:45

Teenia

Korsarz

5937004
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 517
Punktów :   

Re: Kwestia wojen

Hmm... Mi nie przeszkadzają w koksaniu wogule wojny bo sobie daje rade większość z lvl 70+ napewno też daje rade ... Ale racja co z tymi nowymi ?? Bo widać że niektórzy już szału dostają gdy zamiast sobie wbić lvl to nie dadzą rady bo wrodzy ich dedają ... Ale z drugiej strony z tego powodu ja nie chce żeby były odwoływane wojny BO TAK JEST FAJNIE !!


Umiesz liczyć ? LICZ NA SIEBIE ... Twoje szczęście innych JEBIE ...

Offline

 

#4 2007-06-07 14:38:02

Lembas

Member

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 119
Punktów :   

Re: Kwestia wojen

dla mnie to kwestia Ally... sami nic nie zdzialamy, nawet jak targun sam wszystkich wykosi, ja nie dam rady... nr ma racje, starej gwardii juz nie chce sie grac z takim zapalem jak dawniej, ja np. wchodze tylko na jakas godzinke pofragowac i wylaczam gre, bo mnie ona naturalnie wkurwia.

Offline

 

#5 2007-06-07 17:18:22

quenthel

Member

3644973
Call me!
Skąd: Celsa Huta Ostrowiec
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 472
Punktów :   

Re: Kwestia wojen

true true


Idziemy razem od wielu lat i nikt nie zdoła zatrzymać nas pod jedna flagą połączeni krwią.....To był nasz wybór to był nasz los odnaleźć cel wśród wielu dróg uwierzyć w sprawę która łączy nas...
Wiec podnieś swoją broń do walki dumnie stań i nie odwracaj sie ten bunt nie skończy się tak szybko REBELIA!!!!!!!!!!!

Offline

 

#6 2007-06-07 18:01:18

Illiana

Korsarz

5045025
Skąd: Wroclaw
Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 150
Punktów :   

Re: Kwestia wojen

Jeśli chodzi o expienie, to spokojnie da się expić z taką ilością wojen. Po prostu trzeba troszkę zmienić myślenie i poszukać innych miejsc, niż te standardowe, na których się zawsze siedziało. A czemu nie jest tak, jak kiedyś? Sami się tym napędzamy. Ktoś by chciał poexpić trochę, ale usłyszy, że inni nie mają ochoty. Następnym razem ten ktoś powie, że nie ma ochoty. I tak się to kręci coraz dalej. Expienie z młodymi? Jak niskolevelowcy płaczą, że zadają po 1 dmg i nie ma sensu bić, a potem afk przez większość expa - odechciewa się takich brać. Ale z kolei nigdzie poza wysokolevelowymi spawnami nie chcą siedzieć, bo expa mało. Już nie mówię nawet o tym, że podobno mieliśmy chodzić w drużynach o zbliżonym poziomie. W naszym klanie to kompletna fikcja. A często zdarza się, że przez dłuższy czas prosi o pt kilka osób z levelem na przykład 60. No ale sami ze sobą nie pójdą. W końcu trzeba by coś robić i marnować takie drogie ssy, nie?

Offline

 

#7 2007-06-07 19:14:31

Arahna

Member

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-05-29
Posty: 47
Punktów :   

Re: Kwestia wojen

moim skromny zdaniem korsaris powinien odsapnąć z tymi wojnami albo zaprzestać na jakiś czas....
powinnyśmy się skoksować tzn.all 78 lvl i dopiero mucić Hs,PK i inne nobki jeśli dalej tak będzie idziesz np do jakiś cat podexpic a tam...... Suprise i leżysz


^^

Offline

 

#8 2007-06-07 19:17:16

grenwith

Korsarz

4586346
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 241
Punktów :   

Re: Kwestia wojen

To sie troche zastanowic by cza przy przyjmowaniu nowych..i jak sie mowi ze kolo jest teraz na okresie probnym to jest i jak cos sie nie spodoba..nie bedzie expic..bedzie narzekal itp to kurwa za lep o sciane i won..bo przyjmowanie kazdego przypala co chce b albo a graty na dzien dobry to kurwa nie sztuka i takich jest na peczki .. i nie ma chuja zeby bylo zajebiscie ..Nr. mozesz odwolac wojny ale od wrogow i tak trzeba sie bedzie chowac bo oni i tak beda atakowac i nie pozwola expic..juz raz tak probowalismy..chuja to dalo wiec moim skromnym zdaniem to nie ma wiekszego sensu a miejscowek jest pelno ...otwierasz mape -->world info--> i sobie patrzysz gdzie jest jaki lvl mobow i idziesz koxac..proste? jak slonce..


Nazywam sie Abdul Khaliq Dzawad Misbaah Saad Zul Hatim Fiqar Lu'aj Qudamah Khuzajmah Baha Udin Zahid Ihrif Mahmed ... Nie wahaj sie zawołać

Offline

 

#9 2007-06-07 19:53:29

120130

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 161
Punktów :   

Re: Kwestia wojen

Ludzie ja nie mówie o odwołaniu WSZYSTKICH wojen. Tylko 8 klanow przeciwko jednemu gdzie 6 osób online to troche smieszne . Da się expić na gorszych mobach a nawet nei ma wyjścia bo nikt ci z klanu nie pomoże. Tylko przy 8 wrogich klanach sporo miejscówek jest zajęte i sprowadza się to do tego że tluczemy jakieś cienkie moby ukrywając się jak szczur. Ja chodziłem na najleprze miejscówki i wy też a teraz sie na dobre rady silicie ??? nie rozmieszać mnie Gren wogóle nie złapał my nie mamy chętnych do klanu tyle że się w kolejce ustawiają i możemy sobie wybierać bo wiekrzość ludzi nie lubi wpier.... a to jedyna rzecz jakiej moga byc pewni w naszym klanie.

Offline

 

#10 2007-06-07 20:02:58

grenwith

Korsarz

4586346
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 241
Punktów :   

Re: Kwestia wojen

Nr pamietaj nie liczy sie ilosc tylko jakosc...powiedz na chuj Ci ludzie ktorych przyjmiesz ok 50 lvla jak te paly w ogole nie beda expic tylko czekac az Ty ich wyexpisz? A nie mowisz o odwolaniu wszystkich wojen..tylko widzisz te wszystkie 8 klanow sie ze soba porozumiewa i jak znajda was przy expie to zawolaja silniejszych albo tych co maja z wami wojne i tyle po expie.. i wiedz ze wiecej zrobi 3 ludzi ktorzy rusza dupska na exp i beda mieli 75+ niz 15 ciot ktorym nie chce sie koxac i przez kilka tygodni maja ten sam 50 lvl... No a to ze 6 osob on line to powiem wam ze... chujnia z grzybnia..jak ja jeszcze gralem bylo wiecej ... rozpijacie sie panowie i panie


Nazywam sie Abdul Khaliq Dzawad Misbaah Saad Zul Hatim Fiqar Lu'aj Qudamah Khuzajmah Baha Udin Zahid Ihrif Mahmed ... Nie wahaj sie zawołać

Offline

 

#11 2007-06-07 20:06:45

lander

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 93
Punktów :   

Re: Kwestia wojen

no nie wiem moze numerek ma racje odwolac na jakis czas o zobaczyc co i jak bedzie sie ukladalo , ale to jest juz ustalajcie miedzy soba bo ja nrazie robie mala przerwe ;/

Offline

 

#12 2007-06-07 20:11:01

grenwith

Korsarz

4586346
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 241
Punktów :   

Re: Kwestia wojen

Odwolac mozna ale pamietajcie ze juz raz tak robilismy ...co to dalo? ano nic bo byla wojna jednostronna i paly dalej zaczepialy ..a Ci co chca expic to sobie miejsce znajda..tylko trzeba chciec i bez pierdolenia ze nie ma zadnych miejscowek na kox ...of kors to jest moje skromniutenkie zdanie .. zrobicie co bedziecie chcieli..


Nazywam sie Abdul Khaliq Dzawad Misbaah Saad Zul Hatim Fiqar Lu'aj Qudamah Khuzajmah Baha Udin Zahid Ihrif Mahmed ... Nie wahaj sie zawołać

Offline

 

#13 2007-06-07 20:27:40

120130

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 161
Punktów :   

Re: Kwestia wojen

Dobra twardzi jestesmy lejemy all mi to wisi chciałem tylko klan orzywić

Offline

 

#14 2007-06-07 21:38:41

Illiana

Korsarz

5045025
Skąd: Wroclaw
Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 150
Punktów :   

Re: Kwestia wojen

spoko. Klan się ożywi. Pozdają egzaminy, sprawdziany, sesje, do następnej klasy, butelki po wódce (niepotrzebne skreślić). Ja sobie znajdę nową pracę. I zaczniemy roxić na całego. Ale naprawdę trzeba wyrobić zwyczaj, że klan nie daje sprzętu, zwłaszcza na dzień dobry. I że o expa trzeba się samemu postarać. A że dostają wpierdol na dzień dobry? Cóż. Nazwa klanu zobowiązuje do czegoś Nikt nie obiecuje, że będzie łatwo. Ale dzięki temu jest zabawa. Jeszcze mała uwaga do narzekających na zgony: grałem (i nie tylko ja) kiedyś w gierkę, gdzie za zgon traciło się 1/3 expa. Dla wykoksanych graczy oznaczało to minimum miesiąc ostrego expienia, a czasami znaaaacznie więcej. Więc nie marudzić i do roboty! Każdy z nas expił w trakcie wojen i jakoś się dawało radę. Ale teraz ta smarkateria taka leniwa, że szkoda gadać...

Offline

 

#15 2007-06-07 22:33:43

grenwith

Korsarz

4586346
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 241
Punktów :   

Re: Kwestia wojen

smarkateria..noo zes wypierdolil jak lysy warkoczem o kant kuli nie ma co Nr to dobrze ze chcesz cos z tym klanem zrobic ..no cos trzeba ..kto nie idzie do przodu ten sie cofa..(popatrzcie na Q) ale poprostu przerywanie wojen zeby koxic nie ma sensu bo raz probowalismy i nic nie dalo .. lepiej sprobowac wbic do tych zakutych pal (potencjalnych klanowiczow) ze jak sie chce koxac to sie kupuje ssy i sie rusza dupe koxac ewentualnie omijajac wroga ... no jak ja pamietam to ze starszych graczy nikt nie mial wiekszych problemow z koxem ..i robcie co chcecie ale takich zioomow co chca zeby ich pokoxac a po 10 min sobie afkuja reszte czasu to odrazu bym wypierdalal ... to juz kurwa ludzkie pojecie przechodzi ... chce grac w L2 to niech kurwa gra a nie sobie idzie..ja pierdole....


Nazywam sie Abdul Khaliq Dzawad Misbaah Saad Zul Hatim Fiqar Lu'aj Qudamah Khuzajmah Baha Udin Zahid Ihrif Mahmed ... Nie wahaj sie zawołać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zslia.pun.pl www.pbf-skateboarding.pun.pl www.cartoonnetwork.pun.pl www.kredyt-w-czestochowie.pun.pl www.caviapage.pun.pl