CORSAIRS

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-07-20 00:35:06

Adelar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 352
Punktów :   

pomysly na poprawe

jak wszyscy wiedza sytuacja jest lekko mowiac chujowa. pytanie czy macie jakies pomysly na poprawe. chcialem zeby byly zadania ale widze ze wiekszosc to olewa. jezeli dalej sie mamy wspolnie bawic to trzeba cos z tym zrobic. nowych zbytnio miec nie bedziemy bo hs na fali a nie my. powiem szczerze ze obecnie mam kiepskie nastawienie i zastanawiam sie czy nie pierdolnac tego wszystkiego i nie zaczac gry na innym serwie albo na tym tylko inna postacia ktora nikt nie zna.


- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie.- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?- "Na pohybel skurwysynom!"

Offline

 

#2 2007-07-20 00:46:42

ALma

Korsarz

9757654
Zarejestrowany: 2007-03-01
Posty: 97
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

Opcja nr 1
Robimy fuzje z innymi klanami (UG,Schizo) Po tej fuzji chodzimy jak najczesciej na klanowe pt exp/frag/rb. Zdobywamy punkty reputacji,staramy sie zdobyc klanowe skille, expimy slabszych czlonkow klanu by nadawali sie na pvp.

Opcja nr 2
Dochodzimy do jakiegos wiekszego ally. Myslalem o BatleRoar ale to oczywiscie jeszcze zalezy od Lidera LoC'ow.

Ocja nr 3
Zostawiamy wszystko tak jak jest. Nie dochodzimy do nikogo, nie zmieniamy ally. Ale zeby klan sie szybko nie rozpadl rekrutujemy jak najwiecej osob lvl 61 +. Robimy czesciej exp party by wyexpic slabszych czlonkow klanu. Staramy sie zdobyc skille klanowe.

Opcja nr 4
Kazdy dotuje po 15 zeta i zmieniamy sobie nicki. Likwidujemy klan Corsairs i zakladamy nowy pod nazwa Pirates, Pir4tes, Korsarze, PrzesepcyNaMorzu :]

Wiem ze pewnie w tych propozycjach jest pare bedow i pewnie ktos zaraz mnie za nie zjedzie ale to sa moje propozycje. Innych pomyslow nie mam. Mam nadzieje ze Corsairs sie nie rozpadnie i to tylko chwilowe podlamanie.


Nie boję się gdy HS tu jest bo mam latarke i biżu S !

Offline

 

#3 2007-07-20 09:08:21

Magdalena

Korsarz

7408493
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Zarejestrowany: 2007-05-27
Posty: 69
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

podoba mi się 4 opcja naprawdę zrobić rewizje klanu przegrupować się i zacząć wszystko od początku(wtedy byśmy zrobili selekcję na grających i olewających)  choć wiem, że to by było bardzo długa i mozolna praca.


Uderzenia stal o stal, rżenie koni, paniczne krzyki ludzi, jęki
rannych żołnierzy wijących się na ziemi mieszały się w jeden
głuchy ryk - pieśń wojny

Offline

 

#4 2007-07-20 11:50:07

Arahna

Member

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-05-29
Posty: 47
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

Opcja numer 4 odpada... nie ma sensu marnować wszystkiego na co tak ciężko pracowaliśmy, fakt Corsaris ma mały upadek ale wiem ,że się podniesie i odbijemy się od dna wszystko zależy od naszej postawy i chęci do gry. Moja propozycja jest taka :
1)restrukturyzacje klanu wywalić nie aktywnych graczy
2)rekrutacja 61+ i starania o fuzje
3)zaprzestanie tymczasowo wojen- dajmy sobie czas na odbudowe
4)szukanie konkretnych ally- schizo ^^żal
5)exp party,exp party i jeszcze raz exp party
6)wypady na rb- skille klanowe
7) znalezienie zastępcy Harera proponuje Misie


^^

Offline

 

#5 2007-07-20 11:52:59

120130

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 161
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

Moim zdaniem trzeba się ostro wziąść za rekrutacje. Każdy by pewnie chciał 62+ w b gratach ( nawet ja taką propozycje gdzieś rzuciłem ) ale w tej chwili jesteśmy tak osłabieni że należy szukać już wśród akademii. Rekrutacja w dion czy gludio to powinien być obowiązek każdego klanowicza a nie tylko tych odpowiedzialnych za rekrutacje. Zmienić też powinnismy nastawienie do nowych - pomoc bardziej osobista ( pokazanie miejsc na exp, pomoc jak ktos akademie leje ) niż kasa/sprzet. Zakaz podexpianie ( jeśli różnica lvl przekracza 10 ) oprócz bufferów też by się przydał.

Offline

 

#6 2007-07-20 12:39:10

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

nie wiem czy jest sens zebym po raz kilkunasty powtarzal : TS, skille klanowe, zgrane i dobrze skonfigurowane fragparty.

Offline

 

#7 2007-07-20 12:44:26

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

No i duzo raidbossow, w tej chwili jest to jedyne co mozna robic 'klanowo'

Offline

 

#8 2007-07-20 14:22:01

ALma

Korsarz

9757654
Zarejestrowany: 2007-03-01
Posty: 97
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

Wlasnie ludze TS ! Na Ts siedza tylko Tagun, Numerek, Lembas (dopuki nie rozwalil mikofonu),Nocnik i ostatnio Cortez. A co z reszta?


Nie boję się gdy HS tu jest bo mam latarke i biżu S !

Offline

 

#9 2007-07-20 14:43:31

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

Illiana tez siedzi.

Co do ally, to nie wiem co wy takiego widzicie w LoCach. Jest ich duzo i to jest ich jedyna zaleta. Organizacje maja beznadziejna, zebrac sie w rozsadnym czasie nie potrafia, w walce tez nie blyszcza, ogolnie mieso armatnie. Ally z ug mi sie podoba, za to schizo ewidetnie nie daje rady, najlepiej byloby ich wsiorbac, ale zeby namowic ich na fuzje potrzeba troche mocniejszych argumentow niz cycki faksiaka, pupa razzy i slodka mordka teeni, wiec znow bede sie upieral przy skillach klanowych.

Offline

 

#10 2007-07-20 15:38:57

Ville

Korsarz

1030486
Skąd: Ostrołęka
Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 48
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

piersi Faksiaka, pupa Razzly i slodka mordka Teeni .... mniam....;]

Offline

 

#11 2007-07-20 15:58:34

Cortez

Korsarz

7331293
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 80
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

Arahna:
1)restrukturyzacje klanu wywalić nie aktywnych graczy (Adel powoli wywalal chyba ale lepiej all naraz zeby kary tyle niebylo)
2)rekrutacja 61+ i starania o fuzje (proponuje 61+ i b grade)
3)zaprzestanie tymczasowo wojen- dajmy sobie czas na odbudowe (pojebalo cie ?)
4)szukanie konkretnych ally- schizo ^^żal (shizo daje rade tylko zamalo osob ogarnietych P dlatego - wsiorbac a UG sa spoko)
5)exp party,exp party i jeszcze raz exp party (ja tam problemow masakrycznych z expem nie mam tylko trzeba ruszyc dupe a nie podexpi ktos.. itp nie mowie ze ja tak nie robie ale jak nie ma nikogo to daje spokoj i ide solo i pytam co 20 minut czy cos )
6)wypady na rb- skille klanowe (nom rb mozna z raz w tygodniu na cry i skille klanowe )
7) znalezienie zastępcy Harera proponuje Misie (targuna ;>)

8.
TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS TS

Btw.
potrzeba troche mocniejszych argumentow niz cycki faksiaka, pupa razzy i slodka mordka teeni
zabiles mnie


What's my name, what's my name ?
Hold the S because I am an AINT
I've got an F and C and I got a K too
And the only thing missing is a bitch like yoU

Offline

 

#12 2007-07-20 19:22:09

Teenia

Korsarz

5937004
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 517
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

Hehe ... No to teraz powiem tak podoba mi się z propozycji Arahny : 1,2,4,5,6 na punkt 7: zastępca Harera (Misia) ,sądze że się nie zgodzi bo lubi być SOLO ... Ale chyba mamy Targunka ^^ Więc on nam wystarczy ;P No niewiem jak chcecie , jeszcze jeden craft nie zaszkodzi ... Dalej , przydałoby wziąć się OSTRO do roboty  tzn : zrobić 1 full pt i iść spoilować DUŻO sensownych keyi na armory | bronie i bizu , oraz z pare recek na bronie (SOM , BOMT i inne) nieraz osoby mówią że skąd weźmie recke że jest droga ITD , no i questy z których są recki na armory też trzeba robić , w hot springs pobiegać troche na recki bizu S <---- > jest ostatnio duże zapotrzebowanie w te rzeczy ... Jesteśmy klanem więc musimy wspólnie działać wyjść z tego dołka i pokazać wszystkim na co nas stać ! Bo jak narazie to zbyt dobrze nam nie idzie ( na TS'ie ja też siedze ;P ) . Rb , Rb , Rb --- najpierw zajmijmy się tymi na skille klanowe heh zresztą narazie tylko to nam chyba pozostaje bo już dziś ładnie wbijaliśmy krysze (12,13) ... Wtedy z dobrym przygotowaniem możemy rekrutować graczy i robić różne kombinacje żeby tylko była z nas dobra i zgrana EKIPA


Umiesz liczyć ? LICZ NA SIEBIE ... Twoje szczęście innych JEBIE ...

Offline

 

#13 2007-07-20 20:14:57

Razzly

Korsarz

1859102
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 210
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

No to teraz ja
1.    Wizja i misja
2.    Prestiż i zabawa
3.    Organizowanie exp pty
4.    Współpraca przy składaniu itemków – praca w grupie
5.    Próba sił w Koloseum
6.    Utrzymywanie dobrej atmosfery w klanie

Ad 1) WIZJA - Określenie stanu klanu, jaki ma być osiągnięty przez niego w przyszłości, wskazanie kierunku działania, określenie, do jakiego celu mamy zmierzać, a ja to widzę
tak : chcę by Corsairs stało się dominującym klanem na serwerze w którym panuje atmosfera wzajemnej pomocy i dobrej zabawy.
         MISJA - Nadaje postać funkcjonowania klanu odpowiada na pytania:
•    Po co klan istnieje
•    Do czego ma dążyć
•    Co ma osiągnąć
•    Czyje i jakie potrzeby powinien zaspakajać
Chcę byśmy jako potężny klan wykorzystywali nasze wspólne doświadczenie i wiedzę, aby stać się jeszcze lepszymi i aby żyło nam się lżej poprzez pracę w zespole, zabawę i zaufanie.

Ad 2) Gramy dla zabawy i mamy logować się z przyjemnością a nie z przymusu, ludzie muszą chcieć u nas grać, aby tak było Corsairs musi być klanem rozpoznawalnym, szanowanym i innym niż pozostałe. Proponuję systematyczne wypady na RB, nawet, jeżeli nie ma dropa to zabawa jest przednia. Przypomnijmy sobie nasze pierwsze krucjaty, czuliśmy, że bierzemy udział w czymś wielkim i ważnym. Nie oceniajmy tych wypadów przez pryzmat opłacalności, dla gracza, który nigdy tego nie doświadczył może to być świetną zabawą. Pomyślmy o organizowaniu iventów wewnątrz klanu (załóżmy nowy topik z pomysłami) nagrody mogą być naprawdę symboliczne a zabawy z tego będzie sporo.

Ad 3) Nie starajmy się organizować dla nowych exp pty z high lewelami, tylko uczmy ich od początku łączyć się w grupy z podobnymi lv, niech się expią powoli, uczą się przez to grać i poznają możliwości swojej postaci, wyjątkiem niech będą tylko postacie supportujące, których nadal w klanie brakuje. Zastanówmy się również nad wiekiem graczy by klanowicze wykazywali się pewną dojrzałością, proponuję zaprzestać przyjmowania do klanu 14-latków, wdających się w pyskówki z wrogiem, fochających się, bo np. nie dostali sprzętu, odchodzących z klanu z byle powodu, przez co nasza reputacja nieustannie spada.

Ad 4) Należy postarać się o wywołanie w klanowiczach poczucia wspólnoty, przynależności do tej samej grupy. Nie stawiajmy na samodzielność, bo nie taka jest istota klanu, wspierajmy się, dropmy razem klucze, ubierajmy razem postacie, prawie każdy z nas ma postacie na niższych lv, wykorzystajmy je by ubrać nowych w b grady. Jeżeli stworzymy dobrą atmosferę to ubrani ludzie nie będą od nas odchodzić z triumfującą miną do wrogiego klanu.

Ad 5) Moglibyśmy popróbować swoich sił w Koloseum, łączyć postacie o tych samych profesjach, podobnych lewelach i uzbrojeniu, to nam pomoże wybierać jednostki słabsze i się zastanawiać czy są one do zresocjalizowania czy powinny zrobić crafta  Dobrze by było byśmy próbowali sił zarówno indywidualnie jak i w pty, żeby wymusić w graczach pewne nawyki.

Ad 6) Dobra atmosfera w klanie to podstawa naszego istnienia, jeśli jej nie będzie to przestaniemy końcu istnieć, dobrym przykładem jest odejście kilku wartościowych, starych graczy. Nie chciałabym takich sytuacji, że kogoś trzeba tolerować i słyszeć tłumaczenia od innych, że on taki już jest, odnośmy się do siebie z należytym szacunkiem, powściągnijmy czasem język, wytłumaczmy coś drugi raz jak trzeba, ale bez złośliwości proszę. Nie zawsze mówmy wszystko, co się wie, ale zawsze wiedzmy, co mówimy. I ostatnia sprawa to TS, to powinien być obowiązek, pozwoli on nam się poznać, polubić i zgrać, bez tego nie ma dobrego frag pty.

Podsumowując: wszelkie fuzje nie są rozwiązaniem i jestem im przeciwna, to My jesteśmy odpowiedzialni za ład w klanie i jak się będziemy zachowywać to tak będziemy mieli.

            >>>>>KORSARZE DO BOJU <<<<<<


Masz prawo dotować i chwalić Karda swego,
jeśli tego nie zrobisz, będzie ban na całego

Offline

 

#14 2007-07-20 23:17:34

Cortez

Korsarz

7331293
Zarejestrowany: 2007-07-13
Posty: 80
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

Crafta ja moge powoli expic : ] tylko napewno nie bede dobieral pt z tymi samymi lvlami P Craftem nie chce mi sie expic ;> Pozatym narazie mam duuzo spraw na glowie : ]


What's my name, what's my name ?
Hold the S because I am an AINT
I've got an F and C and I got a K too
And the only thing missing is a bitch like yoU

Offline

 

#15 2007-07-20 23:58:40

120130

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 161
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

Razzly niezłą mowę strzeliła i całkiem sensowną. Gdybyśmy spełnili jej punkty to nikt nie musiałby od nas odchodzić bo jej wizja zaskakująco pokrywa się z tym czego szukają na własną rękę "byli korsarze" .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.metin2smonety.pun.pl www.zslia.pun.pl www.kredyt-w-czestochowie.pun.pl www.pbf-skateboarding.pun.pl www.cartoonnetwork.pun.pl