CORSAIRS

Opis forum


#16 2007-07-21 00:05:29

Helixir

Korsarz

6548887
Call me!
Skąd: Wielkopolska
Zarejestrowany: 2007-07-07
Posty: 71
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

Ekhm... Po pierwsze jestem nowy na forum, więc witajcie xD. Po drugie, sądzę, że powinniśmy trzymać się motta: "Trzymajmy sie kupy, bo gówna nikt nie ruszy" , to jest priorytet, jeżeli klan będzie zgrany, to wszystko będzie przychodzić łatwiej. Wspólny exp, to także podstawa, trzeba expić mniejsze lvle, bo przez nic nie ma takiej integracji jak przez wspólny exp. No i rekrutacja oczywiście. Będzie ok, nie załamujcie się. Jestem w tym klanie od niedawna, ale wywarliście na mnie dobre wrażenie. ;]


L2 fan ^^

Offline

 

#17 2007-07-21 08:38:58

Magdalena

Korsarz

7408493
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Zarejestrowany: 2007-05-27
Posty: 69
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

100% sie zgadzam byśmy odzyskali świetność a nawet byście mnie zachęcili do gry nawet jeśli atmosfera na serwerze mi się nie podoba liczy się klan on jest najważniejszy. Jestem korsarzem nikim innym, jeśli klan padnie będę nikim kończę definitywnie z Graveland'em nienawidzę tego serwera !!


Uderzenia stal o stal, rżenie koni, paniczne krzyki ludzi, jęki
rannych żołnierzy wijących się na ziemi mieszały się w jeden
głuchy ryk - pieśń wojny

Offline

 

#18 2007-07-21 09:07:39

Teenia

Korsarz

5937004
Zarejestrowany: 2007-03-03
Posty: 517
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

Razzly kofana pięknie to wszystko powiedziałaś i się zgadzam z Tobą , powinno tak właśnie być ... Ale dojednego punktu mam sprawe , z tym wiekiem nie liczy się kto ile ma lat ale na ile się zachowuje , oraz jak GRA ( wczorajsze słowa Asendy ) ... Ja jakoś staram się nie wchodzić w nieprzyjemne rozmowy bądź kłutnie z wrogami lub graczami którzy mnie denerwują lub coś tam .. Poprostu albo siedzieć cicho a jeśli chce się coś powiedzieć to MĄDRZE i żeby z tego nie wyszły skutki uboczne typu : JAIL>BAN.. Reszta natomiast bardzo mi się podoba i chcę żeby to było u nas zastosowane oczywiście liczmy się także z propozycjami innych osób Bo zawsze można coś przeoczyć co ktoś inny doda ... Czytam dalej ^^


Umiesz liczyć ? LICZ NA SIEBIE ... Twoje szczęście innych JEBIE ...

Offline

 

#19 2007-07-21 10:21:51

Minteris

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 174
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

Mi sie bardzo podoba motyw z grupami do spoilowania przysiasc raz na jakis czas zrobic zapas key np na bizu s z reckami nie ma totalnie problemu, a keye leca szybciutko i ladniutko z tego co ostatnio zauwazylem

Offline

 

#20 2007-07-21 12:20:12

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

Helixir napisał:

trzeba expić mniejsze lvle, bo przez nic nie ma takiej integracji jak przez wspólny exp.

Mielismy juz niejednego takiego 'wyexpionego mniejszego lvla', bardzo czesto przychodzil do nas z mocnego klanu (pretki/pk/loc) i nie potrafil NIC. Wyexpione w ten sposob osoby pozostaja noobami na bardzo dlugo. Brakuje im podsyawowej wiedzy o grze, nie znaja mozliwosci swojej postaci, nie umieja sobie dobrac bufferow, skladanie sprzetu to dla nich czarna magia. Zdazalo sie tez, ze koles z 2 subami nie wiedzial na przyklad skad sie bierze recki a grade, zdazalo sie, ze wyexpiony przez nukow warcrier, gdy kazalo mu sie bic moby nukowal je drainem zamiast bic z lapy a potem siedzial przez pare minut bo nie mial many. O czyms takim jak targetowanie w ogole mozna zapomniec - jesli ktosnie bil mobow, zeby sie wyexpic, to na pvp nawet nie zlapie wroga w celownik.

Oczywiscie bardzo chetnie pomozemy nowym w expie. Powiemy im gdie lanjelpiej sie expi na ich lvlu, jacy bufferzy najbardziej przydadza im sie w pt, pomozemy poskladac im pt z ludzi o podobnych lvlach, ale nie bedzie czegos takiego jak 'podexpianie' noobow hi lvlowymi postaciami, zwlaszcza, jesli te nooby graja nukami.

Offline

 

#21 2007-07-21 12:56:49

Precelek

Korsarz

3107452
Skąd: Włocławek
Zarejestrowany: 2007-05-30
Posty: 157
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

ja osobiście zgadzam się z wypowiedzią Razzly, ale tak jak Teenia napisała wiek się nie liczy tylko gra i zachowanie tej osoby

Offline

 

#22 2007-08-10 10:32:17

Razzly

Korsarz

1859102
Zarejestrowany: 2007-02-26
Posty: 210
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

http://img166.imageshack.us/my.php?imag … dzibs3.jpg
ja po prostu nie wyrobie nerwowo przez takie zachowanie, jak mamy cokolwiek zmienić skoro niektóre osoby nie umieją zamknąć buźki na kłódkę????  
odszedł od nas jednodniowy gracz !!!


Masz prawo dotować i chwalić Karda swego,
jeśli tego nie zrobisz, będzie ban na całego

Offline

 

#23 2007-08-10 12:15:20

120130

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 161
Punktów :   

Re: pomysly na poprawe

Zonk

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zslia.pun.pl www.pbf-skateboarding.pun.pl www.caviapage.pun.pl www.cartoonnetwork.pun.pl www.metin2smonety.pun.pl