CORSAIRS

Opis forum


#1 2007-07-21 22:59:01

120130

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 161
Punktów :   

Pare pytań

1) Jaki chcecie zdobywać zamek, a jakie i komu oddajemy ? Ja myśle nad zamkiem który odpowiadałby naszym siłom i układom czyli : aden, dion
2) Kto wie jak wygląda dokładnie sytuacja na gl ? : czemu odeszli keepersi ?, co to za niedobitki ze schizo w naszym ally ?, co z orderem ?, czemu mamy wojne z ol ?
3) Czemu tak malo osob może rekrutować do akademii, klanu ? Czy to ważne kto przyjmie postać ? dostałby po prostu, jak ja kiedyś, title "rekrut" na tydzien i  w tym czasie nie dostawałby sprzetu ani kasy ( w akademi to wcale sie nieliczy kogo przyjmiemy byleby doexpil do 40lvl a jak bedzie fajny to sie przyjmie do klanu ).
4)Na kiedy mają być te zadania zrobione ? kto będzie handlował reckami z tych zadań?

Offline

 

#2 2007-07-21 23:43:52

Adelar

Administrator

Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 352
Punktów :   

Re: Pare pytań

1) dla nas docelowo jest giran, aden dla loc, oren dla ug, reszta ma zamki zgodnie z planem.
2) keepersi chcieli isc do ally loc i sila ich u nas bym nie zatrzymal. te niedobitki ze schizo sa tak samo liczne jak ug ostatnio . no ale przydal by sie liczniejszy klan w ally. co do orderu to na razie sie nie wypowidam. wojne z ol mamy bo targun obrazil foxi i wypowiedzial nam wojne. ja osobiscie jak spotykam ludzi z ol to ich nie leje i jeszcze zaden z nich mnie nie zaatakowal.
3) masa lepkow w akademi przestaje grac kolo 30 lvl, niestety taka masa noobow na serwie ze nic sie z tym nie zrobi.
4) zadania mialy byc rozliczone w ten weekend ale nie wiem czy ktos w ogole w pelni zrobil. ale to tak naprawde wasz rpblem bo nie bedzie recek w cwh wiec bedziecie sami musieli sobie z nimi radzic.


- Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz - wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie.- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?- "Na pohybel skurwysynom!"

Offline

 

#3 2007-07-22 09:31:10

120130

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 161
Punktów :   

Re: Pare pytań

dzięki za odpowiedzi.

Tylko dwie uwagi.Serio myślicie że możemy zdobyć giran?. Wystawiamy na siege ok. 2pt czyli mniej niż 20 osób. Radziłbym realistycznie podejść do problemu. Zdobyliśmy giran bo : 1) nie było w nim hs'ów więc walczyliśmy na otwartym terenie 2) było nas więcej ( pk i preto czyli ok. 30 dodatowkowych dobrze ubranych zawodników ) 3) my mieliśmy w klanie pare osób więcej i dzisiaj nie wystawimy kosmicznej jak dla nas liczlby 3 pt.
Zastanówcie się bo znowu zostaniemy bez zamku.

Druga uwaga jest prosta. Trzeba skończyć wojnę z ol'ami. Zaczeła się bo weszliśmy w układy z preto i pk ale teraz ich  nie ma na serwerze. Foxi ma fochy ale jest cl'em i to problem jego klanu że wypowiada nieprzemyślane wojny. U nas Targun nie jest cl'em więc nie widzę powodu do walki. Jak dwuch graczy ma problem to są areny, coloseum i pk.

Offline

 

#4 2007-07-22 10:06:33

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: Pare pytań

120130 napisał:

Jak dwuch graczy ma problem to są areny, coloseum i pk.

Tylko foxi ma problem, ja tylko powiedzialem co mysle o nieprzyjmowaniu wojny z hs przez OL (napisalem 'erbo, sztanca, foxi'. Po tym jak sie foxi foxchnal i wypowiedzial wojne nam przyjal tez wojne z HS, ale dzien czy dwa pozniej odwolal, wiec raczej nie ma mozliwosci zebym ja odwolal to co powiedzialem.

Offline

 

#5 2007-07-22 10:09:37

targun

Korsarz

4206568
Call me!
Zarejestrowany: 2007-02-25
Posty: 338
Punktów :   

Re: Pare pytań

Hmm, a wlasciwie to moge odwolac, bo teraz zostalo tylko 'erbo, foxi', ale nie wiem czy to cokolwiek rozwiaze.

Offline

 

#6 2007-07-22 11:53:37

120130

Korsarz

Zarejestrowany: 2007-02-27
Posty: 161
Punktów :   

Re: Pare pytań

sory za dwuch oczywiści miało być dwóch ( jako że wymienia się na o np. dwoje ). Z mojej strony chciałbym przeprosić wszystkich o słabych nerwach.
Nie wiem o co poszło i nie mówie że targun musi przeprosić tylko chciałbym zakończyć tą wojną bo my nie chcemy lać ich, a oni nas. Mamy dość wrogów i nie potrzeba nam zamieszania na siegach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kredyt-w-czestochowie.pun.pl www.caviapage.pun.pl www.metin2smonety.pun.pl www.cartoonnetwork.pun.pl www.zslia.pun.pl